هدر اصلی
1389/03/22 17:44:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده زاهدان:

رهبری نقش موثری در ایجاد آرامش پس از انتخابات داشتند

**نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: رهبر معظم انقلاب نقش بسیار موثری در صیانت از نظام جمهوری اسلامی و ایجاد آرامش در کشور پس از حوادث انتخابات پارسال داشتند.

حسینعلی شهریاری در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: با مدیریت مناسب و تدابیر رهبری و اقدام های دولت، پس از انتخابات رفته رفته آرامش دوباره به جامعه بازگشت.

وی افزود: مهمترین نیاز امروز ما برقراری آرامش و جلوگیری از تنش و تندروی است و نباید طوری رفتار کرد که دشمنان نظام در بعد سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران به نفع خود بهره برداری کنند.

او ادامه داد: با توجه به اینکه دشمن می‎خواهد با ایجاد تفرقه از فرصت بهره ببرد و به نظام ضربه وارد کند، جامعه اسلامی ما به بصیرت سیاسی و فهم عمیق از مسائل کشور همراه با وحدت در همه نقاط نیاز دارد.

شهریاری بیان کرد: وحدت محور می‎خواهد و محور آن باید حول اسلام، قانون اساسی و ولایت فقیه شکل گیرد.

وی افزود: ما رهبری صبور، هوشمند، دوراندیش و رئوف داریم که توسط ایشان از تندروی‎های زیاد در جامعه جلوگیری شد.

او ادامه داد: خوشبختانه انتخابات ریاست جمهوری باعث شد که چهره پنهان افرادی که شاید برای بسیاری از افراد جامعه ناشناخته بودند و ادعایی خاص داشتند، رو شود.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین بازنگری دوباره چهره ها و شخصیت ها از دیگر اقدام های ارزنده حوادث پس از انتخابات بود به طوری که چهره پنهان افرادی که خودشان را انقلابی جا زده بودند و ادعای دفاع از امام را داشتند، آشکار شد.

وی افزود: سیاستمداران و افرادی که به نوعی در اذهان عمومی جامعه تاثیرگذار هستند، باید مشکلات خود را در سطح داخلی حل کنند و با وحدت بیشتر، بهانه دست دشمنان انقلاب اسلامی ایران ندهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet