هدر موبایل
1389/03/22 18:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اراک:

ایران دربرابر تحریم های غیرعادلانه هرگز تسلیم نمی‌شود

**نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت رشید ایران اسلامی در برابر تحریم ها و فشارهای نابخردانه و غیر عادلانه استکبار جهانی هرگز تسلیم نخواهد شد.

سید احمد لطفی، درگفت و گو با ایرنا ضمن محکوم کردن قطعنامه شورای امنیت علیه ایران افزود: تجربه ثابت کرده که صدورقطعنامه های علیه ایران موجب تقویت وحدت و انسجام بیشتر ملت شده و نمی تواند خللی در روند توسعه و بالندگی کشور ایجاد کند.

وی گفت: صدور این قطعنامه برای آقای اوباما رییس جمهوری آمریکا موفقیتی محسوب نمی شود چون افکار عمومی با ماهیت شیطانی و استکبار نظام سلطه به خوبی آشنا شده است.

وی افزود:درشرایطی که اسراییل غاصب بی رحمانه و وحشیانه کاروان آزادی حامل کمک های انسان دوستانه به مردم تحت محاصره غزه در آبهای بین المللی را به خاک و خون می کشد شورای امنیت حتی از صدور قطعنامه ظاهری علیه صهیونیست ها خودداری می کند.

لطفی ادامه داد: این اقدام غیرعاقلانه همچون دیگر تحریم ها علیه ایران اسلامی با شکست مواجه خواهد شد و به فضل الهی روز به روز شاهد پیشرفت و تعالی کشور جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف خواهیم بود.

وی، با تقدیر از اعلام مخالفت دولتهای ترکیه و برزیل با قطعنامه اخیر شورای امنیت گفت: افکار عمومی دنیا بیدار و اگاه است و افزایش موج آزادی خواهی در جهان نشانه سست شدن پایه های نظام سلطه است.

وی افزود:دانشمندان جوان ایران اسلامی بادانش بومی موفق به استفاده صلح آمیز انرژی هسته ای شدند و صدور این قطعنامه ثابت کرد که شورای امنیت نیز یکی از ابزارهای شیطان بزرگ برای ضربه زدن به کشورهای اسلامی و آزادی خواه است.

نماینده مردم اراک ، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: صدور این قطعنامه رشد و بالندگی ایران را در دستیابی به دانش های نوین را سریع تر خواهد کرد.

وی افزود: حضور میلیونی مردم در بیست و یکمین سالگرد ارتحال امام راحل به دنیا ثابت کرد که ملت ایران در پیمودن مسیر رشد و بالندگی و مبارزه با نظام سلطه مصمم است و صدور قطعنامه های غیر عادلانه مانع تحقق این مهم نخواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet