خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/22 10:21:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا خبر داد؛

انتخاب صدر، دهقان و کوهکن برای حل مسائل مجلس و دولت

**عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به تشکیل کمیته سه نفره از این هیئت برای حل مسائل قوای مقننه و مجریه، گفت: صدر، دهقان و کوهکن برای این کمیته سه‌نفره انتخاب شده‌اند.

حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا نماینده مردم نیشابور و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با فارس، اظهار داشت: بنا به پیشنهاد محمدرضا میرتاج‌الدینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور برای افزایش تعاملات دولت و مجلس قرار شد از هیئت رئیسه مجلس کمیته‌ای سه نفره در راستای این موضوع تشکیل شود.

وی افزود: بر این اساس از هیئت رئیسه مجلس شهاب‌الدین صدر نماینده تهران، محمد دهقان نماینده طرقبه و چناران و محسن کوهکن نماینده لنجان به عنوان کمیته سه نفره انتخاب شدند.

به گفته این عضو هیئت رئیسه مجلس این کمیته برای حل مسائل برنامه پنجم توسعه و دیگر مسائلی که نیاز به هماهنگی دارد تشکیل خواهد شد.

سبحانی‌نیا یادآور شد: بر اساس صحبت‌های انجام شده قرار است محمدرضا باهنر نیز در این کمیته حضور داشته باشد.

 

* طرح 2 فوریت تجدید نظر در همکاری با آژانس انرژی اتمی در جلسه علنی فردای مجلس

این نماینده مجلس هشتم در ادامه گفت‌و‌گوی خود به خبرنگار فارس گفت: جمعی از نمایندگان مجلس قصد دارند در واکنش به صدور قطعنامه جدید تحریم ایران از سوی شورای امنیت سازمان ملل، طرحی را با قید دو فوریت و در خصوص تجدید نظر در رابطه ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در صحن علنی فردای مجلس مطرح کنند.

وی افزود: در راستای میزان هماهنگی ما با سازمان انرژی هسته‌ای بین‌المللی قرار شده است که اقداماتی انجام شود که با توجه به میزان این هماهنگی طرح مذکور ارائه می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet