شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/22 13:30:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کرمی:

انحراف افکار عمومی دنیا هدف قطعنامه اخیر شورای امنیت است

**عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس تصویب قطعنامه علیه ایران را در راستای انحراف افکار عمومی دنیا از جنایات اخیر رژیم صهیونیستی دانست.

غلامرضا کرمی نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس با اشاره به صدور قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی ایران، گفت: آنچه در بیانیه تهران به امضای ایران، ترکیه و برزیل رسید، همان چیزی بود که غرب به دنبال آن بود و دلیلی برای صدور قطعنامه علیه ایران وجود نداشت.

وی با بیان اینکه قطعنامه شورای امنیت واکنشی در برابر بیانیه تهران است، اظهار داشت: آمریکا داعیه کدخدایی جهان را دارد و از این موضوع که بیانیه تهران به امضای ترکیه و برزیل رسیده و آمریکا در آن نقشی نداشته، ناراحت است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به حملات ر‍ژیم صهیونیستی به کاروان آزادی گفت: اسرائیل به دلیل این حملات وحشیانه و آمریکا به دلیل حمایت از این رژیم، تحت فشار افکار عمومی دنیا قرار دارند و برای رهایی از این فشار به تصویب قطعنامه در این زمان اقدام کرده‌اند.

کرمی افزود: کاملا مشخص است که تصویب این قطعنامه یک عمل سیاسی است و به طور حتم جمهوری اسلامی با قدرت بیشتر از قبل در راستای اهداف خود حرکت کرده و به جلو خواهد رفت.

وی تاکید کرد: البته بیانیه تهران نیز در تصویب این قطعنامه بی تاثیر نبوده است و آنها می‌خواهند با این کار افکار عمومی جهان را از بیانیه تهران منحرف کنند.

کرمی در خصوص تاثیر این قطعنامه بر افکار عمومی مردم دنیا اظهار داشت: تصویب این قطعنامه بیشترین تاثیر منفی را در افکار عمومی دنیا و اندیشمندان جهانی دارد؛ چرا که در خصوص بیانیه تهران اطلاع‌رسانی خوبی انجام شد و در نظر مردم دنیا، این قطعنامه یک قطعنامه سیاسی است.

وی در پایان گفت: تحریم‌های شورای امنیت علیه ایران که شامل هرگونه فعالیت در ارتباط با موشک‌های بالستیک قادر به حمل تسیلحات هسته‌ای و ممنوعیت ایران از سرمایه‌گذاری در فعالیت‌هایی همچون استخراج اورانیوم از معادن و خرید تسلیحات سنگین است، هیچ تأثیری در پیشرفت ایران نخواهد داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet