شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/22 11:50:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو فراکسیون اقلیت:

تحریم‌ها هیچ تاثیری در راه پیشرفت و افتخار ایران ندارد

**عضو فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی گفت: شورای امنیت سازمان ملل و سازمان انرژی هسته ای از صلح آمیز بودن انرژی هسته ای ایران آگاهی دارند و مطرح کردن بحثهای دروغ و انحرافی و اعمال تحریمها علیه ایران تنها جنبه سیاسی دارد.

محمد رضا خباز نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان ضمن محکوم کردن صدور قطعنامه شورای امنیت علیه ایران اظهار داشت: کشورهای غربی و در راس آنان آمریکا اهداف شومی را سرلوحه کارشان قرار دادند و لذا بدانند که تحریمها موجب تقویت بیشتر ایران خواهد شد.

وی با بیان اینکه آژانس بین المللی انرژی هسته ای به صلح آمیز بودن  برنامه هسته ای ایران واقف هستند ادامه داد: کشورهای غربی بر رویکرد ایران نسبت به انرژی هسته ای آگاهی کامل دارند بخصوص اینکه مقام معظم رهبری و مراجع تقلید دستیابی به بمب هسته ای را حرام دانستندبنابراین اعمال تحریمها و مطرح کردن بحثهای دروغ و انحرافی تنها جنبه سیاسی دارد.

نماینده فراکسیون اقلیت مجلس شورای اسلامی با اشاره به استقامت و پیروزی های ارزشمند و چشمگیر ایران در طول 32 سال از عمر انقلاب بیان داشت: ملت ایران در مقابل تحریم های اقتصادی فرزند رمضان و درمقابل تحریمهای نظامی فرزند عاشورا هستند و روحیه ضد ظلم، سلحشوری در جوانان ایرانی موج می زند و لذا در مقابل زورگوییها کوتاه نخواهند آمد و هر ظلمی و زوری رادر هم می شکنند.

خباز با بیان اینکه خواب غربی ها بر علیه ایران تعبیری ندارد افزود: استفاده از حربه زور و تجاوز در مقابل ایران راهی اشتباه و بی نتیجه است و خوابی که  شورای امنیت برای ایران دیده تعبیری ندارد.

عضو شورای مرکزی اعتماد ملی ادامه داد: امروز ایران به عنوان قدرتمندترین کشور هسته ای در منطقه است و لذا تحریمها نمی تواند راه پیشرفت ایرانیان و رسیدن به قله های افتخار را مسدود کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet