هدر موبایل
1389/03/22 12:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تابش:

دود اختلافات بین دولت و مجلس به چشم مردم خواهدرفت

**دبیر کل فراکسیون خط امام(ره) مجلس شورای اسلامی، همکاری و تعامل دولت و مجلس را در سایه‌ی کمک به یکدیگر در اجرای امور میسر دانست و گفت: هم دولت باید شان و جایگاه قانونگذاری و نظارتی مجلس را با تمکین به قوانین و همکاری برای اجرای این وظیفه‌ی نظارتی، رعایت کند و هم مجلس باید برای اجرای پروژه‌ها و طراح‌های بزرگ دولت را پشتیبانی کند.

محمدرضا تابش در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به دیدار اخیرنمایندگان مجلس با مقام معظم رهبری، گفت: بیشترین توصیه و تاکید ایشان در این دیدار، حل مبنایی مشکلات مردم بود که این توصیه هم به دولت و هم به مجلس مربوط می‌شد. البته ایشان بر مبنا و مدار قرار دادن قانون و تمکین به قانون نیز توصیه‌های خوبی داشتند.

نماینده‌ی مردم اردکان در خانه‌ی ملت، افزود: آنچه مقام معظم رهبری به آن اشاره داشتند؛ این بود که ما در مجلس باید در تدوین قوانین تنگناها و مشکلاتی که دولت در اجرا با آن مواجه است را ببینیم و اگر هم احیانا دولت در اجرای قوانین مشکلاتی دارد و منابعی می‌خواهد که تامین نشده، باید آن را در قالب اصلاحیه و یا لایحه‌ای به مجلس ارجاع کند، تا این تنگناها رفع شود. در غیر این صورت عدم تمکین به قانون چیزی برای کشور به جا نخواهد گذاشت.

تابش یادآور شد: در هر صورت در مسائل و مشکلاتی که این روزها بین مجلس و دولت پیش آمده، برخی موارد رگه‌هایی از اعمال مصالح گروهی به چشم می‌خورد که دود آن به چشم مردم خواهد رفت.

دبیر کل فراکسیون خط امام (ره) مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: مقام معظم رهبری در اخیرشان با نمایندگان ، با اشرافی که نسبت به کار دارند و رصد درست مسائل، توصیه‌های خیرخواهانه‌ای درباب تعامل، همراهی و همکاری بیشتر مجلس و دولت داشتند که ما باید آن را آویزه‌ی گوش خود قرار دهیم و ان‌شاءالله به آن عمل کنیم تا خواسته‌ها و مطالبات مردم به نحو موثرتر و با سرعت بیشتری برآورده شود و رضایت‌مندی مردم ،که به قول حضرت امام ولی نعمت ما هستند، فراهم شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet