هدر موبایل
1389/03/22 13:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون سیاست داخلی خبرداد؛

اصرار کمیسیون برای کمی‌شدن برنامه پنجم توسعه

**رییس کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس عنوان کرد: بسیاری از مواردی که در لایحه‌ی برنامه‌ی پنجم توسعه آمده است، تنها پیشنهادات کیفی است که هیچ کمیت و شاخصی برای آن در نظر گرفته نشده است تا در پایان اجرای برنامه بشود به آن نظارت کرد.

روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب خاطرنشان کرد: بر این اساس کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس اصرار دارد که برنامه‌ی پنجم توسعه بیشتر حالت کمیتی پیدا کند تا قابل بررسی و ارزیابی نهایی باشد.

نماینده‌ تهران در مجلس با یادآوری این که در کمیسیون شوراها پیشنهاداتی که از سوی ستاد مشترک نیروهای مسلح، فرمانده‌ی کل قوا و وزارت کشور رسیده است تاکنون مورد بررسی قرار گرفته است، ادامه داد: کمیسیون شوراهای مجلس تاکنون 4 جلسه در راستای بررسی برنامه‌ی پنجم توسعه برگزار کرده است و پیشنهادات نهادهای مذکور را شنیده است.

حسینیان با بیان این که در یک جلسه اعضای کمیسیون سیاست داخلی مجلس راجع به این پیشنهادات نظرات خود را اعلام کردند، خاطرنشان کرد که بعد از جلسه‌ای که فردا -یکشنبه- برگزار خواهیم کرد، جمع‌بندی‌های نهایی خود را به کمیسیون تلفیق اعلام می‌کنیم.

رییس کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراهای مجلس با بیان این که بیشترین پیشنهاداتی که به این کمیسیون در خصوص برنامه‌ی پنجم رسیده است در مورد کمی‌شدن برنامه‌هاست در پایان گفت‌وگوی خود با ایسنا خاطرنشان کرد: فردا آخرین جلسه کمیسیون شوراها برای بررسی برنامه‌ی پنجم برگزار می‌شود و این در حالی است که تبدیل کردن کیفیت‌ها به کمیت‌ها از مهم‌ترین مواردی بوده است که اعضای کمیسیون بر آن تاکید داشته و دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet