شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/22 13:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مرند و جلفا:

قطعنامه شورای امنیت نمی تواند ایران را با مشکل مواجه سازد

**نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی گفت: قطع نامه اخیر شورای امنیت سازمان ملل علیه جمهوری اسلامی، نمی‌تواند ایران را با مشکل مواجه سازد.

به گزارش ایسنا، سیروس سازدار با بیان این مطلب ،افزود: هرچند تصویب هر قطعنامه‌ای دارای آثار منفی است، اما اینکه تصور شود، با این قطعنامه‌ها ایران در تامین نیازهای خود دچار مشکل می‌شود، عبث و بیهوده است.

وی اضافه کرد: بدون شک جمهوری اسلامی در تامین نیازهای خود از محل این قطع نامه به مشکل بر نخواهد خورد ، ولی شاید در این زمینه با افزایش هزینه ها مواجه شویم که این در اثر هر نوع تحریمی محتمل است.

سازدار، با اشاره به نقش بی بدیل و غیرقابل چشم پوشی مقام معظم رهبری در تعیین استراتژی کشور، تصریح کرد: در این گونه مواقع است که نقش ولایت فقیه در نظام اسلامی بر همگان نمایان می‌شود.

وی افزود: بر اثر تدبیر رهبری نظام برای اولین شاهد بودیم که قطعنامه شورای امنیت با دو رای مخالف و یک رای ممتنع به تصویب رسید تا به دنیا ثبات شود که هم اکنون جمهوری اسلامی تنها نیست.

سازدار گفت: قطعنامه اخیر نیز از قبل طراحی شده بود و استکبار جهانی در هر شرایطی می خواست این امر را جامه عمل بپوشاند ، چرا که در 31 سال گذشته تنها هدف آنها تضعیف نظام به هر طریق ممکن بوده است.

نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: در زمینه این قطعنامه ، بیانیه تهران یکی از عواملی بود که استکبار را به خشم آورد تا در برابر این موفقیت جمهوری اسلامی قطعنامه ای را به تصویب برساند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet