هدر موبایل
1389/03/23 10:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده مشهد:

باید موانع بخش صادرات برداشته شود

**نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش خصوصی کشور برای حضور در بازارهای جهانی باید خود را به برندهای خاص مجهز کنند.

به گزارش ایسنا، عفت شریعتی در آیین اختتامیه نخستین نمایشگاه تخصصی برندهای کالا و خدمات صادراتی کشور در مشهد، افزود: در شرایط کنونی بخش‌های اقتصادی و تولیدی کشور برای آنکه دوام داشته باشد، باید به برندهای جهانی مجهز شوند.

وی اظهار داشت: خوشبختانه دولت و مجلس مسیر را برای حضور پر رنگ بخش خصوصی در بازارهای جهان فراهم کرده و اینک نوبت بخش خصوصی است که پا پیش بگذارد و ماندگاری خود را در بازارهای هدف افزایش دهد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: با اجرایی شدن اصل 44 قانون اساسی بخش خصوصی، تولیدی، تجاری و صادراتی کشور یک گام به اهداف خودش نزدیک می‌شود.

وی افزود: از منظر تجاری و صادراتی شاخص برند قابل توجه است و می‌طلبد که بخش‌های مختلف به سمت برندسازی و ساختن برند گام بردارند.

شریعتی با اشاره به توانمندی‌های منحصر به فرد ایران در مقایسه با سایر کشورها گفت: عرصه تجارت دکترین نظام اسلامی را قبول دارند.

وی اظهار داشت: باید بپذیریم که «ایران 1400» جهان را متحول خواهد کرد، زیرا ساخت‌های طبیعی و منحصر به فردی در ایران وجود دارد.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی پیوند بخش خصوصی و دولت را ضروری دانست و افزود: باید بکوشیم موانع بخش صادرات برداشته شود.

شریعتی بیان کرد: بخش خصوصی نقش تعیین‌کننده‌ای در اقتصاد و تجارت دارد و باید بکوشد که اخلاق و معرفت در تجارت عجین شود.

دبیر نخستین نمایشگاه تخصصی برندهای کالا و خدمات صادراتی کشور نیز گفت: بخش خصوصی از پتانسیل‌ بالایی برخوردار است که در برگزاری این نمایشگاه نقش پررنگ‌تری ایفا کرد.

ناصر لعل‌نوری افزود: در این نمایشگاه 25 شرکت تولیدی و صنعتی محصولات صادراتی خود را به نمایش گذاشتند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet