شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/21 12:24:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی:

وضعیت جدید، شرایط قبل از صدور قطعنامه نخواهد بود

**بروجردی با بیان اینکه لغو یا عدم لغو بیانیه تهران، موضوعی است که شورایعالی امنیت ملی کشورمان در خصوص آن تصمیم‌گیری خواهد کرد، گفت: در بیانیه تهران قید شده بود که شرط لازم برای اجرای آن "عدم صدور قطعنامه " است، طبیعتاً وضعیت جدید، شرایط قبل از صدور قطعنامه نخواهد بود.

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در واکنش به صدور قطعنامه جدید تحریم ایران در شورای امنیت سازمان ملل با فارس گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: طرح دو فوریتی تجدیدنظر در میزان همکاری ایران با آژانش بین‌المللی انرژی اتمی احتمالاً شنبه هفته آینده 22 خردادماه تدوین و به صحن علنی برای رأی‌گیری ارائه خواهد شد.

وی در ادامه به بیانیه سه جانبه تهران برای تبادل سوخت هسته‌ای با گروه وین و احتمال لغو این بیانیه پس از صدور قطعنامه جدید اشاره و اعلام کرد: لغو یا عدم لغو بیانیه تهران، موضوعی است که شورایعالی امنیت ملی کشورمان در خصوص آن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همچنین تأکید کرد: از آنجایی که در بیانیه تهران قید شده بود که شرط لازم برای اجرای آن "عدم صدور قطعنامه " است، طبیعتاً وضعیت جدید، شرایط قبل از صدور قطعنامه نخواهد بود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet