روز مجلس
1389/03/23 11:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان خبر داد؛

تصمیم بزرگ دستگاه دیپلماسی ایران در مواجهه با قطعنامه چهارم

**عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان گفت:هفته جاری مواضع روشن و صریح دستگاه دیپلماسی ایران در مواجهه با قطعنامه چهارم به سلطه گران و تحریم کنندگان اعلام می‌شود.

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان با بیان این مطلب افزود:قطعنامه 1929 که در جهت تسلیم کردن ایران در برابر خواست استکبار جهانی برای توقف فعالیت‌های صلح آمیز هسته ای جمهوری اسلامی صادر شد،طرح ضعیفی است که با اقتدار و اراده ملت ایران در راه توسعه شکسته خواهد شد.

وی با اشاره به بسیج نمایندگان مجلس،مراجع سیاستگذاری کلان دستگاه دیپلماسی ایران در بررسی و مواجه با قطعنامه 1929 تصریح کرد:قطعنامه چهارم شورای امنیت عالی کشورمان علناً نشان داد که آژانس بین المللی انرژی اتمی به رسالت اصلی و اساسی خود پای بند نیست که این مورد قطعاً بازنگری در روابط دیپلماتیک مان با این نهاد بین المللی را در پی خواهد داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌ خارجی با تأکید بر ادامه تلاش‌ دانشمندان کشور برای ارتقای دانش هسته‌ای صلح آمیز اذعان داشت:‌هفته جاری مواضع روشن و صریح دستگاه‌ دیپلماسی ایران در مواجهه با قطعنامه چهارم به سلطه‌گران و تحریم کنندگان اعلام می‌شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet