شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/21 10:39:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رییس کمیسیون امنیت ملی‌:

قطعنامه جدید سیاسی، غیرحقوقی و غیرقابل قبول است

**رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، قطعنامه جدید تحریم‌ها علیه کشورمان را ناشی از فشار آمریکا و اقدامی سیاسی، غیرحقوقی و غیرقابل قبول اعلام کرد.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به صدور قطعنامه جدید تحریم‌ها علیه کشورمان، صدور این قطعنامه را ناشی از فشار آمریکا و اقدامی سیاسی توصیف کرد و افزود: با توجه به این‌که بیانیه تهران کلیه مشکلات موجود در عرصه هسته‌یی را حل کرده و با مقبولیت جهانی مواجهه شده بود، صدور این قطعنامه غیرحقوقی و غیرقابل قبول است و آمریکایی‌ها با هدف سرپوش گذاشتن بر وضعیت بسیار بد رژیم صهیونیستی در عرصه جهانی که به دلیل حمله به کاروان آزادی یک نفرت جهانی از این رژیم پدید آمده بود، به دنبال یک بمب خبری بودند.

بروجردی هدف اصلی آمریکایی‌ها از صدور قطعنامه علیه کشورمان را نهفته در این مسئله عنوان کرد و ادامه داد: با توجه به این‌که توافق تهران توسط سه کشور و خارج از شورای امنیت صورت گرفت، آمریکایی‌ها می‌خواستند اعلام کنند که این‌گونه مسائل در حیطه‌ اختیارات اعضای دائم شورای امنیت است و لذا با عنایت به تمام این مسائل، این اقدام سیاسی و غیرقابل قبول است.

بروجردی هم‌چنین از اتخاذ اقدامات و تصمیمات لازم از سوی مجلس شورای اسلامی در مورد این قطعنامه خبر داد که متعاقبا اعلام خواهد شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet