آغاز هفته وحدت
1389/03/23 11:46:00
سرویس صحن
قاضی پور در تشریح سوال خود از وزیر رفاه:

دولت در اجرای اصل 44 کند عمل کرده است

**نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد دولت در اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی کند بوده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، در جلسه علنی روز یکشنبه 23 خرداد ماه "نادر قاضی پور" در تشریح سوال خود و جمعی از نمایندگان از وزیر رفاه در جلسه علنی روز یکشنبه اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها و بارها بر اجرای اصل 44 تاکید کردند و اسناد بالادستی نیز بر اجرای آن تاکید دارد.

وی با بیان این که عملکرد دولت در اجرای اصل 44 کند بوده است، خاطرنشان کرد: این سوال که توسط 14 نماینده مجلس طرح شده مربوط به 16 ماه قبل بوده است.

قاضی پور گفت: بیش از 3 سال از تصویب واگذاریها و دستور مقام معظم رهبری در مورد اصل 44 می گذرد و وزارت رفاه کارنامه ای از عملکرد خود گزارشی ارائه نکرده است چرا که اقدام قابل توجهی صورت نداده است.

نماینده ارومیه اظهار داشت: چشم میلیونها کارگر، کارمند و بازنشسته عملکرد وزارت رفاه و تامین اجتماعی را رصد می کند و بیش از 10 میلیون نفر از شاغلین و چند میلیون بازنشسته با شما در ارتباط مستقیم هستند.

وی گفت: روز به روز بر شرکتهای خود با ایجاد فرصت های مدیریتی برای نورچشمی ها می افزایید در حالی که این شرکتها از فایده اقتصادی برخوردار نیست.

قاضی پور افزود: وزارت رفاه ماموریت تامین رفاه مردم را بر عهده دارد و باید تلاش کند و با هدایت منابع در افزایش سطح رفاه ملی اقشار آسیب پذیر و کارگران تلاش کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet