شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/23 14:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده کرمانشاه:

قطعنامه شورای امنیت، عزم ایرانیان را برای پیشرفت کشور بیشتر می‌کند

**نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت : صدور قطعنامه علیه ایران در شورای امنیت ، عزم مردم و مسوولان را برای پیشرفت کشورمان بیشتر و جدی تر می کند.

جهانبخش امینی در گفت وگو با ایرنا با اشاره به اثرات داخلی و بین المللی قطعنامه 1929، افزود : این قطعنامه سبب می شود مردم و مسوولان کشور برای اداره ایران مصمم تر شوند و این قطعنامه هرگز مشکلی را در جامعه ایجاد نکند.

وی با بیان اینکه صدور قطعنامه هیچگونه تاثیری در روابط تجاری کشورمان ندارد ، ادامه داد : همچنین این قطعنامه هیچ تاثیری در معطل ماندن کارها در ایران و محدودیت برای کشورمان براساس آرزوهای دشمنان نخواهد داشت.

این نماینده مجلس گفت : مردم و مسوولان کشور باید بگونه ای برنامه ریزی و عزم خود را برای پیشرفت کشور جدی کنند ، که صدور این قطعنامه ها همچون گذشته نتواند خللی در توسعه کشور ایجاد کند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در پایان در خصوص وضعیت کنونی شورای امنیت اظهار داشت: این شورا اکنون از یک ترکیب ارباب و رعیتی برخوردار است و فشاری که با سیاستهای کشورهای استکباری توسط این نهاد به برخی از کشورها ، بخصوص کشورهای در حال توسعه وارد می شود ، برای جهانیان روشن شده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet