شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/23 14:08:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سخنگو کمیسیون تلفیق:

بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه کشور از 30 خرداد شروع می‌شود

**سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه کشور از ۳۰ خرداد ماه در کمیسیون تلفیق مجلس شروع می شود.

محمدمهدی مفتح در گفت و گو با ایرنا افزود: رسیدگی این لایحه بر اساس دیگر لوایح بر مبنای آیین نامه داخلی مجلس صورت می گیرد.

وی اضافه کرد: آیین نامه داخلی کمیسیون تلفیق عصر امروز (یکشنبه) مورد بررسی قرار گرفته و با تصویب آن این کمیسیون از 30 خرداد بررسی لایحه برنامه پنجم توسعه را آغاز می کند.

وی بیان کرد: بررسی این برنامه از زمان انتشار پیش نویس آن توسط هیات رییسه مجلس در بین نمایندگان آغاز شده و در پنج مرحله این برنامه بررسی می شود.

وی با ذکر اینکه هم اکنون نمایندگان مجلس این لایحه را مورد بررسی قرار می دهند ، گفت: نمایندگان با مطالعه لایحه برنامه پنجم توسعه نظرات و پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه می دهند.

نماینده رزن در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: کمیسیون های تخصصی نیز در مرحله دوم فرصت دارند که لوایح را بررسی کرده و نظر خود را مطرح کند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق و عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس افزود: کمیسیون های تخصصی، لایحه برنامه پنجم توسعه را به مدت 10 روز در دو نوبت بررسی می کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet