هدر اصلی
1389/03/23 12:28:00
سرویس صحن
خباز طی یک تذکر آئین نامه ای:

سازمان های نام برده توسط وزیر رفاه هشت سال پیش واگذار شده بود

**نماینده کاشمر طی تذکر آئین نامه ای گفت: سازمان های واگذارشده ای که وزیر رفاه در پاسخ به نماینده ارومیه نام بردند هشت سال پیش واگذار شده بود و ربطی به عملکرد وزیر جدید ندارد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت محمدرضا خباز در جلسه علنی روز یکشنبه و در جریان بررسی سوال نماینده ارومیه از وزیر رفاه و تامین اجتماعی با استناد به ماده 97 آئین نامه داخلی مجلس اظهار داشت: در توضیحات جناب آقای وزیر و همچنین گزارش کمیسیون اجتماعی در مورد سوال آقای قاضی پور تنها نکته برجسته ای که بیان شد این بود که در سازمان بهزیستی مهدهای کودک، خانه های سلامت زنان و دختران، مجتمع های خدمات بهزیستی، کلینیک ها و اورژانس های مددکاری، مراکز اجتماعی مشاوره و مراکز توانبخشی و غیره را واگذار کردند.

وی افزود: این در حالی است که خود آقای وزیر هم می دانند این سازمان ها هفت، هشت سال پیش واگذار شده است و هیچ ارتباطی به عملکرد وزیر جدید ندارد.

نماینده کاشمر تصریح کرد: این سازمان ها حتی قبل از ابلاغ سیاست های کلی اصل 44 توسط مقام رهبری به استناد قانون برنامه پنج ساله سوم واگذار شده بودند.

جواد جهانگیزاده در جلسه علنی روز یکشنبه در واکنش به تذکر  محمدرضا خباز ، با استناد به ماده 23 آئین نامه  اظهارداشت: آقای خباز به استناد ماده 77 مدت زیادی حرف زدند سوال من این است که کجای سخنان ایشان به ماده 77 ارتباط پیدا می کرد ؟

وی خطاب به صدر گفت: مگر بنا نیست شما از آئین نامه دفاع کنید؟

شهاب الدین صدر که  برای اولین بار پس از توفیق در انتخابات هیات رئیسه ، اداره جلسه را بر عهده گرفته بود، خاطر نشان کرد: تذکر ایشان را وارد ندانستم و از شما هم تشکر میکنم .خود همکاران باید در استناد مواد رعایت کنند.

جهانگیرزاده در ابتدای سخنان خود حضور صدر در جایگاه هیات رئیسه را به وی تبریک گفت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet