هدر موبایل
1389/03/23 16:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسین‌نژاد خبر داد؛

دریافت 190 پیشنهاد در خصوص برنامه پنجم در کمیسیون عمران

**سخنگوی کمیسیون عمران مجلس با اشاره به بررسی بخش‌های مربوط به وزارت راه و ترابری از لایحه برنامه پنجم توسعه در کمیسیون متبوعش گفت: تا به حال ۱۹۰ پیشنهاد نمایندگان در خصوص این لایحه به کمیسیون داده شده است.

محمد رضا حسین‌نژاد نماینده مردم شیروان و سخنگوی کمیسیون عمران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت:‌ بررسی پیشنهادات نمایندگان در خصوص لایحه برنامه پنجم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران (مربوط به وزارت راه و ترابری) در دستور کار امروز کمیسیون قرار داشت.

وی با بیان اینکه 190 پیشنهاد از سوی نمایندگان در خصوص این لایحه به کمیسیون عمران داده شده است گفت‌: اعضای کمیسیون از امروز به مدت 10 روز مهلت دارند تا این پیشنهادات را بررسی کنند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس در ادامه به حضور نوعی اقدم معاون پارلمانی وزارت راه و ترابری و برخی مدیران و مسئولان زیربط این وزارتخانه در جلسه امروز کمیسیون اشاره کرد و گفت:‌ مهمترین پیشنهادات مطرح شده در جلسه امروز در خصوص حمل و نقل هوایی بوده است.

وی رأی‌گیری موضوع سؤالات قاسم محمدی نماینده اردبیل از وزیر راه و ترابری در خصوص ملی یا منطقه‌ای بودن را از دیگر دستورات کاری کمیسیون عمران برشمرد و گفت: با توجه حجم بالای پیشنهادات نمایندگان در خصوص لایحه برنامه پنجم توسعه بعید است این موضوع امروز در کمیسیون بررسی شود.

گفتنی است جلسه این کمیسیون عمران برای بررسی پیشنهادات نمایندگان در خصوص لایحه برنامه پنجم توسعه همچنان ادامه دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet