شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/23 17:04:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده دامغان:

دولت عملکرد خوبی داشته است

**نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت در یکسال اخیر پس از انتخابات بدون توجه به جوسازیها و حواشی به نحو شایسته به فعالیتهای خود ادامه داده است.

حجت الاسلام حسن ملک محمدی در گفت و گو با ایرنا افزود: دولت با تاسی از توصیه های مقام معظم رهبری همت مضاعف و کار مضاعف را محور کار قرار داده و به تلاش و سازندگی مشغول است.

وی انجام هفتادمین سفر استانی دولت را در چند روز اخیر مورد اشاره قرار داد و گفت: این سفرها با این حجم اردوکشی اعضای کابینه در جهان و ایران سابقه ندارد و دولت احمدی نژاد دارای رکورد بسیار خوبی در جهان است.

ملک محمدی گفت: دولت در کنار این اقدامات و فعالیتهای گسترده سران و عوامل فتنه گر را از نظر دور نداشته و تحت نظر دارد و در تیررس هستند.

وی گفت: تمام حرکت فتنه گران تحت کنترل است اما دولت نمی خواهد وقت خود را درگیر مناقشات و مسایل سیاسی کند و خود را به حرفهای سست و بی پایه عناصر سیاسی مشغول نماید.

وی خاطرنشان ساخت: دولت بدون توجه به حاشیه به متن پرداخته و تلاشهای شبانه روزی دولت موید این مساله است.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی برخورد قانونی با سران فتنه و فتنه گران را از مطالبات مردم دانست و گفت: بر اساس قانون هرکس در نظام بخواهد از خطوط قرمز عبور کند باید مورد پیگرد قانونی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه امام راحل هدف خود را رفع فتنه از عالم می دانست افزود: مگر می شود پیرو امام راحل بود و عوامل فتنه در داخل و خارج را از نظر دور داشت و این یک تکلیف است و نه تعارف و نظام با افرادی که بخواهند اصل و اساس را زیر سوال ببرند برخورد قانونی خواهد کرد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی مطالبات عمده مردم پس از انتخابات را حل مشکل بیکاری، کاهش نرخ تورم،شکوفایی صنعت و کشاورزی و حفظ عزت و اقتدار اسلامی برشمرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet