خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/03/23 17:31:00
سرویس سیاسی
علی بنایی:

انقلاب با رهبری آیت‌الله خامنه‌ای در عالم فراگیر شده‌است

**نماینده مردم قم در مجلس گفت: با رهبری آیت‌الله خامنه‌ای که شایسته‌ترین جانشین برای امام راحل هستند، انقلاب اسلامی در عالم فراگیر شده‌است.

به گزارش روزنامه 19 دی قم، "علی بنایی" در سخنرانی خود در جمع مردم شهر کهک قم، در سخنانی با اشاره به سالگرد ارتحال امام خمینی گفت: با وجود این که بیش از 20 سال از ارتحال امام می‌گذرد، اما مردم همچنان به امام وفادار هستند و ذره‌ای ازعلاقه آنها به امام کم نشده است.

وی با اشاره به این که در هیچ دورانی ذره‌ای از صداقت و حقانیت امام کاسته نشد، ادامه داد: هر روز عشق این ملت نسبت به امام بیشتر می‌شود و ما شاهد هستیم که مراسم سالگرد امام هر سال از سال دیگر بهتر و باشکوه‌تر برگزار می‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام راحل خود را خادم ملت می‌دانستند، اظهار داشت: هرکس که به ملت خدمت کند، ملت او را دوست دارند، امام برای ما خدمت کرد و بزرگ‌‌ترین خدمت ایشان بود که ما را از شر استکبار و از شر طاغوت نجات داد و به ما هویت بخشید.

وی با اشاره به استقلال کنونی ایران اسلامی اذعان داشت: ایران امروز به کشوری با هویت کاملاً اسلامی تبدیل شده و ما شاهد هستیم که با دانشی که جوانان مملکت به آن دست یافته‌اند، توانسته‌اند به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای دست پیدا کنند.

بنایی با اشاره به صدور انقلاب ایران به اقصی نقاط جهان، مقاومت مردم غزه را برگرفته از انقلاب ایران عنوان کرد و یادآور شد: عزت امروز فلسطین از انقلاب اسلامی ایران نشأت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه امام راحل بار دیگر به جهان اسلام هویت بخشید، تأکید کرد: جوانان فلسطینی توانستند با درسی که امام به آنها داد و به آنها هویت اسلامی بخشید، در برابر اسرائیل ایستادگی و مقاومت کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه موج بیداری در سراسر جهان اسلام و به ویژه در خاورمیانه آغاز شده است، افزود: ما هنوز در آغاز راه هستیم. در آینده خواهیم دید به برکت این انقلاب و به برکت جانشین امام یعنی آیت‌الله العظمی خامنه‌ای این نهضت در سراسر عالم فراگیر خواهد شد.

بنایی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیگیری‌‌های صورت گرفته برای حل مشکلات بخش کهک قم‌ اظهار داشت: در سفری که استاندار قم به این بخش داشت، حدود 6 میلیارد تومان اعتبار اختصاص یافت و مصوبات خوبی نیز به تصویب رسید و امیدواریم با پیگیری بخشدار بخش کهک این اعتبارات جذب شود.

وی در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص تأمین اعتبارات مورد نیاز بخش کهک یادآور شد: امیدواریم با اعتبارات اختصاص یافته شاهد حل مشکلات بخش کهک و رشد و آبادانی روزافزون این بخش باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet