هدر موبایل
1389/03/23 19:19:00
سرویس فرهنگی
یحیی زاده هشدار داد:

مقاومت در تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی

**رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی از مقاومت در راه انجام این تحقیق و تفحص انتقاد کرد و خواستار هماهنگی های لازم جهت پیشرفت کار شد.

سیدجلال یحیی زاده نماینده تفت و میبد در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه هیات تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی بعدازظهر امروز جلسه داشت گفت: در این جلسه کارگروه تعیین شده گزارشی از بررسی های خود از عملکرد کمیته ملی المپیک، تیم پرسپولیس و دوپینگ در فوتبال و همچنین انتخابات فدراسیون ها ارائه کرد.

وی افزود: براساس این گزارش بررسی ها در مورد انتخابات 15 فدراسیون نهایی شد و کار در این زمینه نیز همچنان ادامه دارد.

رئیس هیات تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی با اشاره به مسئله دوپینگ در فوتبال گفت: ما خواهان همکاری مسئولان و فدراسیون فوتبال در این زمینه هستیم چرا که در 2 هفته اخیر در بخش های مختلف سازمان در راه هیات تحقیق و تفحص مقاومت هایی صورت می گیرد که باعث اخلال در کار شد.

یحیی زاده از مسئولان سازمان تربیت بدنی خواست تا هماهنگی های لازم جهت همکاری با اعضای هیات تحقیق و تفحص را انجام دهند تا هیات بتواند هرچه سریعتر کار خود را به پایان برساند.

وی با بیان اینکه تحقیق و تفحص از سازمان تربیت بدنی در 18 آبان سال گذشته آغاز شده است، گفت: مهلت شش ماهه این هیات در 18 اردیبهشت ماه به پایان رسید که هیات تقاضای سه ماه مهلت دیگر داشت و ما امیدواریم تا 18 مرداد گزارش نهایی و تحویل مجلس شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet