هدر موبایل
1389/03/23 19:39:00
سرویس سیاسی
یکی از نمایندگان پاکستان در واکنش به تصویب قطعنامه شورای امنیت:

اگر به ایران حمله شود، پاکستان علیه دشمنان همسایه خود می‌جنگد

**عضو ارشد حزب مسلم لیگ نواز در پاکستان با صدور بیانیه ای قطعنامه شورای امنیت علیه ایران را به شدت محکوم و تصویب آن را ننگ این شورا دانست.

به گزارش خانه ملت به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی تایمز پاکستان ، یکی از رهبران حزب مسلم لیگ پنجاب با ننگین خواندن تحریم ها علیه ایران از عملکرد شورای امنیت به شدت انتقاد کرد.

بر اساس این گزارش ، مسعود اکبر اینگونه ترفندها را مطرود اعلام کرده و گفت: ایران با این ترفندها ازمیدان بیرون نمی رود چرا که ملت و رهبرشجاع ایران به هیچ وجه تسلیم زورگویی آمریکا نخواهند شد.

عضو ارشد حزب مسلم لیگ نواز در ایالت پنجاب با تاکید بر اینکه آمریکا و فرزند نامشروع آن اسراییل تهدید واقعی برای صلح جهانی محسوب می شوند، گفت: واشنگتن و تل آویو نمی توانند برنامه صلح آمیز هسته ای ایران و پیش رفت های این کشور را تحمل کنند.

وی همچنین گفت: دولت و ملت ایران چون در برابر آمریکا و اسرائیل مقاومت می کنند از دشمنان این 2 کشور به شمار می روند .

مسعود اکبر درادامه تاکید کرد : اگر آمریکا و یا اسراییل برای حمله به ایران اقدام کنند،مردم پاکستان درکنار برادران ایرانی خود علیه دشمنان می جنگند.

وی تصریح کرد: اگر کشورهای اسلامی اکنون متحد نشوند و در برابر زورگویی آمریکا و اسراییل  که قصد نابودی تک تک کشورهای اسلامی را دارند، نیایستند، تاریخ آنها را نخواهد بخشید.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet