خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/03/24 11:01:00
سرویس کمیسیون ها
حجت‌الله رحمانی:

اقدامات مفیدی در الیگودرز صورت گرفته است

**ساخت بیمارستان یکصد تختخوابی، گازرسانی به روستاها، آبرسانی و بسیاری دیگر از فعالیت‌های عمرانی مواردی هستند که این روزها توسط نماینده الیگودرز در مجلس شورای اسلامی پیگیری می‌شود.

حجت‌الله رحمانی با اشاره به موارد یاد شده به هفته نامه بامداد لرستان گفت: در منطقه کارهای زیادی داریم که باید پیگیری کنیم، مشکلات هم بسیار داریم، عملیات اجرایی بیمارستان یکصد تختخوابی آغاز شده و پیشرفت آن هم تاکنون خوب بوده است. البته الان در تلاش هستیم تا اعتبارات آن را افزایش دهیم.

یک سری نشست‌هایی را قصد داریم بامسئولان وزارت بهداشت و درمان برگزار کنیم تا کمک کنند چرا که این بیمارستان برای مردم شهرستان بسیار ضروری است. ما هم امیدواریم  دولتمردان کمک کنند تا بیمارستان هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

وی در ادامه افزود: یکی دیگر از کارهای در دست پیگیری بحث گازرسانی به روستاها است، البته این عملیات در دهستان خمه در حال انجام است.

روستاهایی مثل دوزان، سنگ سفید، باقرآباد و جوز نیز گازرسانی شدند. امیدواریم بتوانیم گاز را به بخش مرکزی هم ببریم. محدوده‌ای که به نام شاپورآباد تعریف شده و حدود 25 روستا را در بر می‌گیرد.

رحمانی به آبرسانی نیز اشاره کرد و گفت: قرار است به ازای آبی که از الیگودرز به سمت قم می‌رود چند پروژه جایگزین انجام بدهند که شامل آبرسانی و چند طرح دیگر هستند که توسط کارشناسان وزارت نیرو تهیه و به وزارتخانه داده شده است که در مراحل مطالعه و شناسایی هستند. ضمن اینکه حقابه خوبی در حدود 108 میلیون مترمکعب به الیگودرز اختصاص دادند.

نماینده الیگودرز درباره راهسازی برای این شهرستان نیز گفت: الان بحث باند دوم جاده الیگودرز خمین را داریم. چند روز پیش هم ملاقاتی با وزیر راه داشتیم و نظر بر این است که بیایند و آن را اجرایی کنند. مقدمات هم آماده شده است. باند دوم جاده الیگودرز- داران را هم داریم. در کل کارهای خوبی صورت گرفته است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet