هدر موبایل
1389/03/24 09:33:00
سرویس سیاسی
نخستین اقدامات اسلام ستیزی احزاب پیروز پارلمان

ارائه طرح ممنوعیت مهاجرت مسلمانان به پارلمان هلند

**رهبر حزب آزادی هلند با مقصر دانستن جامعه مسلمانان هلند در بروز مشکلات جامعه مانند ترافیک، خواستار تصویب طرحی در پارلمان شد که مهاجرت مسلمانان به هلند را ممنوع می کند.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری ان.اف.ان هلند، رهبر حزب آزادی هلند که در انتخابات اخیر پارلمانی این کشور موفق به کسب اکثریت آراء شد، فعالیت پارلمانی خود را با مقابله با مسلمانان شروع کرد تا توجه نژاد پرستان کشورش را جلب کند.

بر اساس این گزارش، "خیرت ویلدرس"، رهبر حزب آزادی هلند، فعالیت پارلمانی خود را با تصویب قانونی به منظور ممنوعیت مهاجرت مسلمانان به هلند و تشویق "جامعه مسلمان هلند" به ترک این کشور با ارائه مشوق های مالی شروع کرد.

در ادامه این گزارش آمده است، ویلدرس با انداختن مشکلات درونی هلند به گردن مسلمانان، یکی از راه های کاهش معضلات جامعه هلند را، ممنوعیت مهاجرت مسلمانان به این کشور عنوان کرده است.

گفتنی است، این نماینده نژاد پرست هلندی در سال ۲۰۰۸  با انتشار فیلمی در مورد آنچه اسلامی شدن اروپا خواند، به توهین به اسلام پرداخت و هم اکنون به اتهام ترویج تنفر و تبعیض در جامعه هلند، در انتظار برپایی دادگاه به سر می برد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet