هدر موبایل
1389/03/24 09:54:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نماینده اراک:

برای ورود به جامعه جهانی باید در مبحث کار، کالا و حرفه استانداردسازی کنیم

**رجایی با بیان این‌که آموزش‌های فنی‌وحرفه‌ای در همه ابعاد اجتماع اثرگذار است، عنوان کرد: اگر بخواهیم در جامعه جهانی مطرح باشیم باید در موضوعات مختلف از جمله کار، کالا و حرفه استانداردسازی کنیم.

به گزارش ایسنا، کارکنان و مربیان آموزشی مرکز درجه یک و تخصصی ارتقاء اراک با عباس رجایی، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی دیدار کردند.

رجایی در این مراسم جایگاه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را در تربیت کارگر فنی به عنوان یکی از طبقات منابع انسانی بسیار مهم ارزیابی کرد و گفت: در این مسیر چشم امید دولت به آموزش‌های فنی و حرفه‌ای است.

وی با بیان این‌که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در همه ابعاد اجتماع اثرگذار است، عنوان کرد: اگر بخواهیم در جامعه جهانی مطرح باشیم باید در موضوعات مختلف از جمله کار، کالا و حرفه استانداردسازی کنیم که آموزش فنی و حرفه‌ای نقش عمده‌ای در این بخش دارد.

نماینده مجلس با اشاره به ثمرات خوب مسابقات ملی مهارت در شناسایی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، توجه دولت و مجلس را به توسعه این سازمان حائز اهمیت دانست.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات صورت گرفته در حوزه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، انتظار دولت و مجلس را مبنی بر کیفیت بخشی و استانداردسازی موضوعات در این بخش اعلام کرد و گفت: یکی از عوامل مهم در توسعه صادرات، حضور کیفی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در بخش‌های مختلف اجتماع است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet