روز مجلس
1389/03/24 11:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقازاده:

پلیس در برخورد با بدحجابی با دولت هماهنگ است

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه نیروی انتظامی در انجام ماموریت های خود قطعا با دولت هماهنگ است، گفت: کارهای خوب نیروی انتظامی به نام دولت است اما اگر یک اشتباه در ماموریت ها باشد به اسم هردو تمام می شود.

سید علی آقازاده در گفتگو با مهر، درخصوص انتقاد رئیس جمهور از شیوه های به کارگرفته شده در مبارزه با بدحجابی اظهارداشت: رئیس جمهور با کلیت برنامه مبارزه با مفاسد اجتماعی مخالف نیست.

وی گفت: مسلما مسئولان وزارت کشور و نیروی انتظامی نیز نسبت به برخوردهای نامناسب در ماموریت ها رضایت ندارند و تلاش می کنند تا نیروهای آموزش دیده با برخوردهای اخلاقی در ماموریت ها مورد استفاده قرار گیرند.

آقازاده درباره انتقاد رئیس جمهور از شیوه های به کارگرفته شده در این طرح اظهارداشت: نیروی انتظامی در انجام ماموریت های خود قطعا با دولت هماهنگ است. شاید اینگونه نباشد که نیروی انتظامی برای همه شیوه های خود از دولت اجازه بگیرد اما دستورالعمل ها با دولت هماهنگ است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کارهای خوب نیروی انتظامی به نام دولت است اما اگر یک اشتباه در ماموریت ها باشد به اسم هردو تمام می شود.

وی مجددا تاکید کرد: دولت در جریان ماموریت های نیروی انتظامی است.

به گزارش مهر، رئیس جمهور در گفتگوی تلویزیونی شب گذشته خود به موضوع برخوردهای اخیر با بدحجابی اشاره کرد و گفت: ما اینگونه برخوردها را توهین می دانیم که زن و مردی در خیابان راه بروند و کسی بیاید بگوید نسبت شما چیست؟

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه هیچ کسی حق ندارد در این خصوص سئوالی بپرسد، گفت:  دولت این‌گونه رفتارها را قبول ندارد و تا آنجایی که بتواند برخورد و کنترل خواهد کرد. به اعتقاد بنده روش موجود روش درستی نیست البته این به این معنا نیست که ما نابسامانی‌های اجتماعی را نمی‌بینیم و یا نباید اصلاح کنیم. هیچ کسی نباید بدون حکم قاضی کسی را مجازات کند مگر جاهایی که بر طبق قانون باشد، اینکه بر مسایل اجتماعی مأموری خودش تشخیص دهد و خودش مجازات کند صحیح نیست.

وی تاکیدکرد : بنده امیدوارم در این زمینه نیازی به تذکر جدی بنده نباشد. اگر مشکلاتی در جامعه بوجود می‌آید باید ریشه‌یابی و با روش عالمانه و انسانی حل شود ، محال است فردی شخصیت کسی را تخریب کند و او حرفش را بپذیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet