هدر موبایل
1389/03/23 18:18:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
مصباحی مقدم:

بیگانگان نتوانستند در جریان بعد از انتخابات تاثیرگذار باشند

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز سران فتنه فهمیده اند که خیال خامی را دنبال می کنند و اقداماتشان دیگر به نتیجه نمی رسد.

غلامرضا مصباحی مقدم در حاشیه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با ایرنا با بیان این که جریان فتنه بعد از انتخابات با اعلام تقلب در انتخابات نیروهای هوادار کاندیدای غیر موفق را جمع کردند، اظهار داشت که پس از گذشت مدت زمانی این نیروها به تدریج ریزش کردند و فهمیدند هر چه که در مقابل آنان قرار داشته جز دروغ و فریب نبوده است.

وی افزود: بسیاری از کسانی که در میان ملت، مخالف نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه و دولت احمدی نژاد بودند در آغاز به زیر پرچم فتنه گران رفتند ولی بعدها دیدند از چنین حرکاتی به نتایج مورد نظر خود نمی رسند، از این رو دیگر حاضر نشدند حیثیت خود را بر سر قدرت طلبی های سران فتنه بگذارند.

به گفته مصباحی مقدم این افراد، می خواستند زیر چتر فتنه گران به خواسته هایشان برسند ولی وقتی متوجه شدند که اینگونه به خواسته هایشان نمی رسند از زیر چتر آنان خارج شدند.

وی با بیان این که رسانه های بیگانه در حوادث بعد از انتخابات سروصدای زیادی راه انداختند گفت: خوشبختانه بیگانگان در این مسیر نتوانستند تاثیرگذار باشند و فهمیده اند که خیال خامی در سر دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet