شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1389/04/07 12:59:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فاطمه آلیا:

غرب از حمایت تروریسم دست بردارد

**نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کشورهای غربی دست از حمایت از تروریسم بردارند تا جهان به سمت عدالت و صلح پیش برود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، فاطمه آلیا که در تجمع شمار زیادی از خانواده های شهدای ترورهای منافقین در مقابل سفارت فرانسه در تهران سخنرانی می کرد، افزود: هنوز گرفتار ترور در جهان بویژه از ناحیه مدعیان حقوق بشر هستیم.

وی با بیان اینکه منافقین مورد حمایت بعضی دولتمردان فرانسوی هستند ، تصریح کرد: این فرقه تروریستی نزد ملت ما منفور است و برای غرب به خاطر حمایت از این گروهک متاسفیم.

آلیا با اشاره به مظلوم نمایی منافقین در اروپا ادامه داد: زمانی که دو سال پیش در پارلمان اروپا به نمایندگان اروپایی شواهد جنایت های این گروهک را نشان دادیم آنها به خاطر برخی حمایت ها از این گروهک تروریستی اظهار شرمندگی کردند.

وی با اشاره به اقامت موقت امام خمینی (ره) در فرانسه گفت: ملت ایران خاطره خوشی از مردم فرانسه دارد و به دولت فرانسه می گوئیم دست از حمایت از منافقین بردارد.

وی فرانسه را کشوری دارای تمدن و سابقه انقلابی خواند و افزود: فرانسه مانند آمریکا نوظهور نیست و مردم این کشور باید به دولت پاریس فشار بیاورند تا مستقل از آمریکا باشد .

آلیا همچنین از فرانسه خواست به حقوق اقلیت مسلمان در این کشور احترام بگذارد و حق حجاب زنان رعایت شود.

نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حقوق بشر در ایران رعایت می شود گفت: ننگ بر آنها که هنوز گوانتانامو دارند و از منافقین حمایت می کنند و در همین حال چشم برروی کشتارهای هر روزه در غزه و لبنان می بندند.

وی با بیان اینکه سفیر فرانسه موظف است پیام تجمع کنندگان مقابل سفارت این کشور را به گوش دولت متبوع خود برساند ادامه داد: توصیه می کنیم ایران را بیش از حد عصبانی نکنند و با توجه به جایگاه ویژه ای که داریم این پیام جهانی است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet