هدر موبایل
1389/04/07 13:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدکریم عابدی:

اقتدار ملی ما به وحدت و امنیت بستگی دارد

**عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که در بطن اصولگرایی، اصلاح طلبی هم هست، اما اصلاح‌طلبی بدون اصولگرایی مردود است، گفت: ما تفکر اصلاح طلبی را رد نمی‌کنیم.

محمدکریم عابدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: هر کس با بصیرت، در مسیر نهج‌البلاغه، قرآن، قانون اساسی، ولایت و راه امام (ره) حرکت کند، مقبول است.

وی افزود: اما اگر این مسیر را طی نکند اصولگرا نیست، همان‌طور که به دلیل فضای فتنه، بعضی از اصولگرایان از راه خارج شدند.

نماینده‌ مردم فردوس و طبس در خانه‌ ملت با تاکید بر این‌که دشمن از شکاف استفاده می‌کند، گفت: در محیط وحدت جامعه هیچ قدرتی نمی‌تواند خللی به کشور وارد کند و ما در مورد مسائل جامعه با مباحثه و کرسی آزاد با این اختلاف سلیقه‌ها کنار می‌آییم.

به گفته‌ عابدی، اسلام ناب محمدی، اصولگرایی صرف نیست و هر سلیقه‌ای می‌تواند با واقعیت، اسلام ناب محمدی را پیاده کند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی با بیان این‌که « قطعا امنیت ایران از آمریکا بیشتر است» تاکید کرد: اقتدار ملی ما به وحدت و امنیت بستگی دارد و به دلیل هزینه‌های گزافی که پرداخت کرده‌ایم همه مردم باید برای حفظ نظام تلاش کنند.

وی با انتقاد از تئوریسین‌های اصلاح طلبان گفت: اصلاح طلبان در هنگام قدرت تا پایین‌ترین رده‌ها را عوض کردند اما دولت نهم و دهم جز رده‌های بالای وزارتخانه‌ها تغییراتی ندادند.

نماینده‌ی فردوس و طبس راه حل مشکلات را در شاخص قرار دادن قرآن، عترت، ولایت و قانون اساسی دانست و گفت: اما عده‌ای می‌خواهند حلقه قدرت را به ثروت گره بزنند که نتیجه آن دیکتاتوری است، اما ما انقلاب کردیم تا دیکتاتوری نداشته باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet