هدر موبایل
1389/04/07 13:11:00
سرویس اقتصادی
عباسعلی نورا :

مردم از عدم شفاف سازی قیمتها نگران هستند

**نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه تاکید کرد: در دست نداشتن اطلاعات درست از نحوه اجرای هدفمند کردن یارانه ها و عدم شفاف سازی قیمتها مردم را بسیار نگران کرده است.

عباسعلی نورا نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به نگرانی  مردم درباره عدم شفافیت و روشن نبودن قیمتها گفت: یکی از اساسی ترین نگرانی های مردم ندانستن چگونگی افزایش قیمتها ،  نحوه پرداخت یارانه نقدی و میزان آن است .  وی ادامه داد: بسترها در استان سیستان و بلوچستان آماده اجرای طرح هدفمند کردن یارانه هاست چرا که بر خلاف بسیاری از استانهای کشور همه گرفتاری ها روشن است و نیازی به پالایش خانوارها  نیست تنها کافی است که حساب بانکی خانوارها فعال شود.
نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه در باره سوالات مکرر مردم در مورد نحوه پرداخت یارانه ها خاطر نشان کرد: متاسفانه یکی از اشکالات قانون گذار کم بودن حجم  اطلاعاتی است که در اختیار نمایندگان مجلس و مردم قرار داده است. متاسفانه دولت زوایای بیشتری از اجرای طرح را روشن نکرده است و وقتی ما این  مسئله را به مردم می گوییم رنجیده خاطر می شوند.
وی در نهایت به مرحله بعدی اجرای طرح اشاره کرده و یاد آور شد: مستندی در دست نیست اما با توجه به شنیده ها در اول مهر ماه حسابهای بانکی خانوارها به میزان  سه ماه پیش پرداخت شارژ می شود اما تا زمان آغاز شروع طرح مردم  اجازه برداشت  از حسابها را ندارند. 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet