هدر موبایل
1389/04/06 18:06:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
محمدجواد ابطحی:

عده‌ای از مخالفان طرح حجاب بدنبال برگردادن طاغوت هستند

**نماینده مردم خرمشهر در مجلس شورای اسلامی اسلامی گفت: احمدی نژاد در موضوع حجاب معتقد به برخورد خشن و سلبی نیست.

سیدمحمدجواد ابطحی در‌ گفت‌وگو با ایرنا با بیان اینکه مخالفین و موافقین اجرای طرح و حجاب و عفاف چند دسته هستند، گفت: یک دسته از آنها افرادی هستند که مخالف اجرای طرح حجاب و عفاف و بدنبال برگردادن طاغوت و زندگی به سبک آمریکایی هستند .

عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس ادامه داد: یک عده هم مخالف اجرای این طرح نیستند ولی معتقدند باید کار فرهنگی در این خصوص انجام شود و معتقدند که کار فرهنگی مقدم است و جواب مطلوب را می گیرد و در این خصوص با برخورد سلبی و خشن موافق نیستند.

ابطحی خاطرنشان کرد که برخی از مدافعین طرح حجاب و عفاف متدیین، حوزه علمیه و مراجع تقلید و دلسوزان هستند که معتقدند کلام خدا نباید معطل بماند و این افراد به کار فرهنگی نیز اعتقاد دارند اما معتقدند که اگر کسی از خط قرمزها عبور کرد، مجرم است و باید با آن برخورد شود.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس با تاکید بر اینکه عده‌ای از مدافعین طرح حجاب و عفاف به هیچ وجه این موضوع برایشان اصل نیست بلکه بدنبال ایجاد فتنه هستند، اظهار داشت: این افراد به بی‌حجابی دامن می‌زنند و قصد ضربه زدن به احمدی‌نژاد را دارند.

وی افزود: این افراد در لباس دفاع از حجاب و عفاف ظاهر شده‌اند و با ایجاد تنش و علم کردن صحبت‌هایی مانند اینکه دین رفت و... در پی ضربه زدن به دولت و نادیده گرفتن خدمات موثر آن هستند، در صورتی که خود آنها در این چند سال کاری به عفاف و حجاب نداشتند و تذکری هم در این خصوص نداده‌اند.

ابطحی به مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص طرح حجاب و عفاف در زمان رییس‌جمهور سابق اشاره و یادآور شد که خاتمی نوشته بود دولت بعد آن را اجرا کند.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و شوراهای مجلس تصریح کرد که آقای احمدی‌نژاد در خصوص طرح عفاف و حجاب معتقد به رفتارهای سلبی و برخوردهای خشن نبوده و در این خصوص بر کارهای فرهنگی تاکید داشته است.

وی همچنین یادآور شد که در انتخابات نهم تهمت‌هایی را به رییس‌جمهوری وارد کرده بودند مبنی بر اینکه قصد دارد در خیابان دیوار بکشد، پیاده‌روها را تقسیم کند و کلاس‌های دانشگاه‌ها را تفکیک کند .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet