خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1389/04/06 19:07:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون فرهنگی:

دولت در اجرای طرح حجاب به صورت قاطع عمل خواهد کرد

**عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت احمدی نژاد در اجرای دستورات الهی هیچگونه تسامحی ندارد، تصریح کرد که این دولت مصمم به اجرای طرح حجاب و عفاف در کشور است.

حجت الاسلام حسن ملک محمدی در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: دولت دهم، دولت اسلامی است و رییس جمهوری و اعضای هیات دولت از نخبگان و افراد دین مدار و مصمم به اجرای احکام اسلامی می باشند.

ملک محمدی خاطر نشان کرد: حجاب یکی از اصول مسلم اسلام است که دولت اسلامی در اجرای آن به صورت قاطع عمل خواهد کرد.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رییس جمهوری و هیات دولت در اجرای دستورات الهی هیچگونه تسامح و تساهلی نخواهند داشت و مردم بزرگوار و فداکار ایران نیز از دولت خدمتگزار انتظار قاطعیت، سرعت و دقت در اجرای احکام الهی را دارند.

ملک محمدی با اشاره به توضیحات وزیر کشور در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی درباره اجرای طرح حجاب و عفاف، گفت: در این جلسه وزیر کشور به همراه معاونان خود توضیحاتی را ارایه دادند و سه نفر از اعضای کمیسیون فرهنگی برای نظارت بر اجرای طرح حجاب و عفاف انتخاب شدند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزارت کشور کارهای ارزشمندی را در اجرای طرح عفاف و حجاب انجام داده است و همایشی را برای معاونان استانداری ها و همایش بزرگی را با حضور فرمانداران سراسر کشور برگزار کردند و مجریان طرح عفاف و حجاب را توجیه کردند و این طرح هم اکنون به صورت شایسته در حال اجراست.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet