هدر موبایل
1389/04/07 14:36:00
سرویس اقتصادی
حمیدرضا فولادگر :

تاخیر در اجرایی شدن هدفمندی یارانه‌ها نگرانی‌هایی را دامن می‌زند

**رئیس کمیسیون نظارت بر اجرایی شدن سیاست‌های اصل ۴۴ قانون اساسی گفت: مجلس حامی قانون هدفمندی یارانه‌هاست و باید اجرایی شود .

"حمیدرضا فولادگر" رئیس کمیسیون نظارت بر اجرایی شدن سیاستهای اصل 44 قانون اساسی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با بیان اینکه افزایش قیمت در برخی از اقلام نگرانی هایی را ایجاد می کند گفت: با  افزایش قیمت در برخی اقلام همانند نهاده های انرژی و کالاهای اساسی و خدمات مختلف نگرانی هایی در مردم، بنگاه های اقتصادی و نیز دولت ایجاد خواهد شد.

رئیس کمیسیون نظارت بر اجرایی شدن سیاست های اصل 44 قانون اساسی با اشاره به این مطلب که منتظر هستیم که برنامه های اجرایی شدن هدفمندی یارانه ها  از سوی دولت اعلام شود خاطر نشان کرد : مجلس شورای اسلامی نیز طبعا باید اقدامات نظارتی خود را انجام دهد.

فولادگر با اشاره به ایرادات شورای نگهبان در اساسنامه سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: ایرادات شورای نگهبان هنوز کاملا رفع نشده است که البته این موارد نیز از جمله نگرانی های اجرایی است که وجود دارد و امیدواریم مسئولان با توضیحات خود نگرانی ها را رفع کنند.

نماینده اصفهان در ادامه در پاسخ به این سئوال که تاخیر در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها چه تبعاتی به دنبال دارد گفت: پس از جمع بندی ها و اینکه بر اجرائی شدن ان تاکید شد ما نیز به عنوان نمایندگان مجلس به این موضوع رای داده و انرا تصویب کردیم و مدافع ان نیز هستیم .

وی افزود : اینکه می گوییم نگرانی وجود دارد به معنای این نیست که مجلس بخواهد از تصمیمات خود عدول کند خیر ، مجلس حامی این قانون است و باید اجرائی شود .

عضو کمیسیون صنایع مجلس تصریح کرد : شیوه تاخیر در اجرا و افزایش قیمت ها در هدفمند سازی یارانه ها  نگرانی هایی را دامن می زند که امیدواریم با تو ضیحات مسئولان رفع شود و امکانات نظارت مجلس هم فراهم آید .

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet