هدر موبایل
1389/04/07 15:25:00
سرویس سیاسی
ناصری نژاد:

شهادت بهشتی پس از ناکامی در حذف معنوی ایشان بود

**عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به شهادت شهید بهشتی گفت: دشمنان بعد از آنکه به حذف معنوی بهشتی موفق نشدند به حذف فیزیکی و ترور وی روی آوردند.

مجید ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان این که شهید بهشتی مورد هجوم تهمتهای دشمنان قرار گرفت گفت: دشمنان انقلاب و نظام بااستفاده از رسانه ها و امکانات مختلف تهمتهای وسیعی را علیه شهید بهشتی و یارانش به راه انداختند و فضا طوری شد که حتی برای نیروهای انقلابی نیز شک و شبهه به وجود آمد.

وی با بیان این که حذف نیروهای اصیل انقلاب یکی از اهداف اصلی دشمنان بود گفت: آنان فکر می کردند که با این کار در راه پیشرفت نظام و انقلاب خلل ایجاد خواهند کرد و به همین دلیل به حذف معنوی با ایجاد تهمت روی آوردند و در مواقعی که موفق به این کار نمی شدند به حذف فیزیکی و ترور روی می آوردند که شهید بهشتی مورد هجوم هر دو مورد بود.

نماینده شادگان در مجلس با اشاره به اهمیت شهید بهشتی از نظر امام (ره) برای انقلاب ونظام گفت: امام در وصف شخصیت ایشان گفتند که شهید بهشتی به تنهایی کی ملت بود. همین جمله امام (ره) نشان می دهد که وجود شهید بهشتی چقدر برای نظام ضروری و لازم بود.

ناصری نژاد گفت: اگرچه با شهادت شهید بهشتی خلائی در نظام به وجود آمد اما امام (ره) با درایت خود نظام را هدایت و رهبری کردند.

وی با تاکید بر این که باید قدردان شهدا و سرمایه های انقلاب باشیم گفت: تداوم راه شهدا و بهشتی ما را به سرمنزل انقلاب و تحقق اهداف امام و رهبری کمک می کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet