هدر موبایل
1389/04/07 15:53:00
سرویس سیاسی
قنبری در گفت و گو با خانه ملت:

قانون اساسی مهمترین محور وحدت خواهد بود

**سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس گفت: قانون اساسی یک میثاق ملی است که می‌تواند به عنوان مهمترین محور وحدت مورد توجه قرار گیرد.

"داریوش قنبری" نماینده ایلام در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری برای ایجاد وحدت در جامعه گفت: وحدت دارای یک سری الزاماتی است و راهکارهای وحدت در جامعه نیز کاملاً مشخص است.

وی ارزش های مشترک و اعتقادات را یکی از الزامات وحدت ذکر کرد و گفت: در نظام جمهوری اسلامی ایران ارزش ها و هنجارهای زیادی داریم و قانون اساسی به عنوان یک میثاق ملی سرشار از ارزش ها و هنجارهای جامعه ما است که این قانون می تواند محور اصلی وحدت قرار گیرد.

سخنگوی فراکسیون اقلیت مجلس تاکید کرد: همه باید در زیر چتر اصول و ارزش های اسلامی به یک نقطه وحدت برسیم و باید بدانیم اختلاف سلیقه ها باید در چهارچوب اعتقادات و قانون باشد.

قنبری تصریح کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری بار دیگر نشان داد که ایشان به دنبال جذب حداکثری و دفع حداقلی است و همه کسانی که به قانون اساسی و ارزش های اسلامی اعتقاد دارند باید بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری به وحدت تن دهند چرا که امروز بیش از گذشته به وحدت نیاز داریم.

وی افزود: متاسفانه عده ای وحدت و رسیدن به یک همدلی را به ضرر خود می دانند و تلاش می کنند که در جامعه تنش و تفرقه همچنان وجود داشته باشد اما باید باتوجه به فرمایشات رهبری از مواضع خود کوتاه آمده و در راستای وحدت گام بردارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet