ایام محرم 1398
1389/04/07 17:12:00
سرویس سیاسی
نماینده فیروزآباد:

حادثه هفتم تیر درس قدرشناسی از مردم به ما داد

**عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی یک از درس های حادثه هفتم تیر را دشمن شناسی بهترعنوان کرد.

"سید یونس موسوی سرچشمه" درگفت وگو با خبرنگارخانه ملت، ضمن گرامیداشت شهدای حادثه هفتم تیرو تبریک وتسلیت این روز، با اشاره به درس هایی که این حادثه تروریستی بوقوع پیوسته در سال 60 به ما می دهد، تصریح کرد: دشمن شناسی بهتر در هر زمان و مکان یکی از این درس ها است که  امروزه بصورت رنگارنگ وارد صحنه  شده و ازطریق ترور شخصیتی، افترا و هتک حرمت به برخی شخصیت ها به کار خود ادامه می دهند.

نماینده فیروزآباد،قیر و کارزین و فراشبند در مجلس شورای اسلامی براین اساس، اظهارکرد: دشمن دوست نمی شود  و ما نباید در خواب باشیم چرا که دشمنان همه بیدارند و در صدد صدمه زدن به انقلاب هستند.

وی محترم شمردن شخصیت افرادی که قبل و بعد ازانقلاب با امام بودند را یکی دیگر از درس های حادثه هفتم تیرعنوان کرد وافزود:نباید با تهمت ها و افتراها، حرمت این افراد شکسته شود.

موسوی سرچشمه افزایش اتکاء خود به خدا را درس دیگر حادثه هفتم تیر بیان کرد و دراین راستا، خاطرنشان کرد:درآن سال 60 که ترورهای زیادی انجام شد اگر لطف خدا شامل حال ما نمی شد فاتحه انقلاب خوانده می شد که به خواست خدا اینگونه نشد.

نماینده فیروزآباد اتکاء به مردم را در همه امور کشور درس دیگر حادثه هفتم تیرعنوان کرد و با اعلام اینکه ما مردم خوبی داریم، خاطرنشان ساخت:ازاول انقلاب که ما هر روز ترور و تشییع جنازه داشتیم، مردم با حضور خود در مقابل دشمنان ایستادگی کرده و باعث عقب نشینی آنها شدند.

وی با اظهاراینکه مردم بارها وفاداری خود را به نظام نشان داده اند، خاطرنشان کرد: ما باید قدراین مردم را بدانیم.

موسوی سرچشمه با تاکید براینکه ما نباید برای مردم منت بگذاریم بلکه باید منت پذیر باشیم، تصریح کرد:همه این مواردی که ذکر آن رفت می تواند درس های بزرگی ازحادثه هفتم تیر سال 60 باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet