هدر موبایل
1389/04/07 18:39:00
سرویس سیاسی
نماینده دشتستان:

حادثه 7 تیر باعث تشخیص راه از بیراهه شد

**عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد، حادثه هفتم تیر منجر به این شد که راه را از بیراهه تشخیص دهیم.

ایوب پاپری مقدم فرد درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت، با اشاره به حادثه هفتم تیرسال  60 که منجر به شهادت شهید بهشتی و72 تن از یاران امام  و انقلاب شد، افزود: این روز درس های بسیار متعددی به ما داد.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حادثه هفتم تیر به ما نشان که دشمن خیلی هوشیار است  و می داند که به کجا ضربه بزند.

وی براین اساس، با اظهاراینکه ما نباید اسیر فتنه ها شویم، خاطرنشان کرد: دشمن ابتدا سعی می کند با ترور شخصیتی افراد همانگونه که در خصوص شهید بهشتی اتفاق افتاد زمینه تعرض را آماده نماید.

پاپری مقدم فرد با اعلام اینکه ملت و مسوولان ما باید با بصیرت دهی مواظب این باشند تا اسیر فتنه ها نشوند، اظهارکرد: انقلاب ما صاحب دارد و صاحب آن نیز امام زمان (عج) است و تحت توجهات ایشان و ولی امر مسلمین دشمن نمی تواند به این کشور ضربه بزند، همانطور که تا کنون نتوانسته است.

نماینده دشتستان در ادامه با بسیار شگرف آمیز توصیف کردن تاثیر حادثه هفتم تیر در کشور، خاطرنشان کرد: این حادثه منجر به این شد تا نیروهای انقلاب مجددا دور محور انقلاب و ولی فقیه جمع شده و به دفاع از ارزش های نظام بپردازنند.

عضو کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به ویژگی های شهید بهشتی، تصریح کرد: حادثه هفتم تیر باعث شد برای مردم روشن شود که شهیدبهشتی تنها متعلق به حزب جمهوری اسلامی نیست؛همانطور که امام (ره) فرمودند: «بهشتی یک ملت بود برای ملت ما».

پاپری مقدم فرد تشخیص راه از بیراهه و افتادن نقاب از چهره منافقان را از دیگر تاثیرات مهم حادثه هفتم تیر در کشور عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: پس ازحادثه هفتم تیر شهید بهشتی برای جوانان ما در جنگ و دفاع یک الگو شد.

وی تقویت خط امام و رهبری را از دیگر برکات ریخته شدن خون شهید بهشتی برای نظام و انقلاب عنوان کرد و افزود: حادثه هفتم تیر منجر به این شد که با وجود ترورهای منافقان، انقلاب تداوم یافته و مردم با بصیرت به راه خود ادامه دهند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet