خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/04/07 18:41:00
سرویس اقتصادی
نماینده اردبیل:

اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها‌ آرام‌تر و منطقی‌تر صورت گیرد

**نماینده مردم اردبیل در مجلس اظهار داشت: اگر هدفمند کردن یارانه‌ها با عجله صورت نگیرد و منطقی‌تر و آرام‌تر اجرا شود نتایج بهتری خواهد داشت.

"یونس اسدی" نماینده مشکین شهر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه آیین نامه اجرای هدفمندکردن یارانه‌ها 3 روز پیش به تصویب رسیده است، تاکید کرد: با توجه به اینکه به تازگی آیین نامه این قانون در دولت به تصویب رسیده است، لازم است حرکت به سوی هدفمند کردن یارانه‌ها منطقی‌تر صورت گیرد.

وی با اشاره به اینکه در اردبیل هدفمند کردن یارانه‌ها در مرحله اول قرار داد، ادامه داد: اجرای این قانون در مرحله افتتاح حساب است و بیش از این پیش نرفته است.

اسدی افزود: استان اردبیل یکی از استان‌های محروم کشور است اگر زیرساخت‌ها لازم در این استان فراهم نشود، بیشترین خسارت در این راستای اجرای این قانون خواهد دید.

نماینده مشکین شهر با اشاره به اینکه کشاورزی این استان سنتی است، تاکید کرد: در قانون هدفمند کردن یارانه‌ها 2 تبصره در ارتباط با ملاحظات مالی منظور شده است؛ اگر این ملاحظات در بخش کشاورزی صورت نگیرد مردم اردبیل در این مسیر لطمه بسیاری خواهند دید.

اسدی با تاکید بر اینکه مردم اردبیل نگران اتفاقات بعد از اجرایی شدن هدفمند کردن یارانه‌ها است، ادامه داد: در راستای اجرای این قانون هرچه آرام‌تر و منطقی‌تر حرکت کنیم نتایج بهتری کسب خواهیم کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet