هدر موبایل
1389/04/07 18:48:00
سرویس اقتصادی
قاضی پور به خانه ملت خبر داد:

سوال از خلیلیان به خاطر مشکل معدن کاران ارومیه

**نماینده ارومیه از بررسی مشکلات معدن کاران استان آذربایجان غربی با حضور مسئولان مختلف استان خبر داد و گفت: وزیر کشاورزی باید با حضور در مجلس در این زمینه پاسخگو باشد.

نادر قاضی پور نماینده ارومیه در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه معدن کاران استان آذربایجان غربی به دلیل مشکلاتی که اداره کل منابع طبیعی استان برای آنان ایجاد کرده است ناراضی بوده و شکایت دارند، گفت: در همین راستا جلسه ای با حضور رئیس سازمان صنایع و معدن استان، نماینده سازمان بازرسی کل کشور، مدیرکل منابع طبیعی و کارشناسان صنایع و معادن تشکیل شد که به 29 پرونده در این زمینه رسیدگی شد.

وی افزود: مسئولان منابع طبیعی استان توجیه قانونی برای اقدامات خود نداشته و در این جلسه مشخص شد که اقدامات آنان و مشکلاتی که برای معدن کاران ایجاد کردند، غیرقانونی بوده است.

نماینده ارومیه در مجلس تاکید کرد: در همین راستا اینجانب در خصوص مشکلات ایجاد شده برای معدن کاران از صادق خلیلیان وزیر جهاد کشاورزی سوال خواهم کرد و وزیر باید باحضور در کمیسیون کشاورزی مجلس پاسخگو باشد.

قاضی پور از رسیدگی به وضعیت دریاچه سد شهرچای ارومیه خبر داد و گفت: کمیته طرح آمایش متشکل از مسئولان مختلف استان تشکیل شده و در جلسه ای در این زمینه در رابطه با ساخت و ساز اطراف سد الگوهایی توسط محیط زیست استان ارائه و قرار شد تا در جلسات آینده کمیته مورد بررسی بیشتر قرار گیرد.

وی همچنین از رسیدگی به فاضلاب های شهرچای صنعتی استان خبر داد و گفت: در این زمینه قرار شد 2 تصویه خانه در ارومیه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد تا مشکلات در این زمینه رفع گردد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet