شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/04/07 19:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علاءالدبن بروجردی:

روسیه جبران مافات کند

**رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی مباحث در مورد کاهش سطح روابط با روسیه، گفت: این موضوع در کمیسیون امنیت ملی مطرح نبوده است.

علاء الدین بروجردی در حاشیه سفر رئیس مجلس به خرم آباد در گفتگو با مهر اظهار داشت: هیچ وقت بحث کاهش سطح روابط با روسیه در کمیسیون امنیت ملی مطرح نبوده و این امر یک سوء برداشت بوده است.

وی با تاکید بر اینکه افکار عمومی مردم و مسئولان ما از نوع عملکرد روسیه گلایه مند هستند، بیان داشت: این گلایه مندی هم به سبب تاخیر در تحویل موشک های "اس 300" است و هم به لحاظ برخی مواضع روسیه در سطح بین المللی می باشد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ما هیچ گاه بحثی به نام کاهش روابط با روسیه در کمیسیون نداشته ایم، ابراز امیدواری کرد که روسیه هر چه سریعتر طرح "جبران مافات" را اجرایی کند.

بروجردی با تاکید بر ضرورت تجدید نظر روسیه در مواضع خود، تصریح کرد: همچنین امید می رود هر چه زودتر ما شاهد ورود برق هسته ای نیروگاه بوشهر به مدار باشیم.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به سیاست های آمریکا در منطقه که بخش مهمی از آن متعرض امنیت ملی روسیه است امیدواریم هر چه سریعتر ما شاهد تغییر رویکرد روسیه نسبت به جمهوری اسلامی باشیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet