ایام محرم 1398
1389/04/07 20:13:00
سرویس سیاسی

محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی در پارلمان عربی

**کمیته اجرایی اتحادیه پارلمان عربی در پایان نشست خود با صدور بیانیه‌ای اقدامات رژیم‌ صهیونیستی را محکوم کرد.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری رسمی اردن(بترا)، ششمین نشست کمیته اجرایی اتحادیه پارلمان عربی روز یکشنبه با صدور بیانیه ای برای محکومیت اقدامات رژیم صهیونیستی به کار خود پایان داد.

بر اساس این گزارش، کمیته اجرایی پارلمان عربی در پایان این نشست که در شهر امان پایتخت اردن برگزار شده بود، بیانیه ای صادر کرد و در آن اقدامات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و خواستار توقف تجاوزات این رژیم شد.

سلیم زعنون رئیس مجلس فلسطین و رئیس اتحادیه پارلمانی عربی از کشورهای عربی و اسلامی خواست تا اقدامات عملی بر ای حمایت از ملت فلسطین و شکست محاصره غزه انجام دهند.

در این نشست کشورهای عربی شرکت کننده از جمله اردن، امارات، فلسطین، بحرین، الجزایر، عربستان، سودان، سوریه، عمان، بحرین، کویت، لبنان، مصر و مراکش  ابراز نگرانی خود را از شرایط سخت و خطرناکی که جهان عرب در آن به سر می برد که ناشی از گسترش اقدامات دشمنانه رژیم صهیونیستی و زیرپا گذاشتن قوانین و اصول بین المللی است اعلام کردند.

گفتنی است، پارلمان عربی که در دمشق مستقر است متشکل از نمایندگانی از کشورهای عربی است. از هر کشور عربی 4 نماینده در این پارلمان عضو هستند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet