هدر موبایل
1389/04/08 09:07:00
سرویس سیاسی
در ادامه سیاستهای ضد ایرانی؛

مک کین خواستار تحریم های مضاعف ایران شد

**سناتور سناتور جمهوریخواه و رقیب اوباما در انتخابات ریاست جمهوری، پس از اعمال تحریم های یکسویه کنگره آمریکا علیه ایران، خواستار اعمال تحریم های مضاعف شد.

به گزارش خانه ملت به نقل از خبرگزاری ای.بی.سی آمریکا، جان مک کین سناتور جمهوری خواه و رقیب سابق اوباما در انتخابات ریاست جمهوری، در ادامه سیاست های ضد ایرانی خواستار وضع تحریم های مضاعف برای به زعم او متوقف ساختن فعالیت های هسته ای ایران شد.

بر اساس این گزارش، وی پس از اعمال تحریم های یکجانبه کنگره و سنای آمریکا که فعالیت بانکی و صنایع پتروشیمی ایران را برای متوقف ساختن فعالین صلح آمیز هسته ای ایران هدف قرار داده بود در سخنانی جاه طلبانه افزود: با این مصوبه، گزینه ای را پیش روی شرکت های اطراف جهان قرار میدهیم، می خواهید طرف معامله ایران باشید یا آمریکا؟و شرکت ها را وادار به تصمیم گیری درباره آن می کنیم.

این سناتور جمهوری خواه در این اظهرات تلویحا تایید کرد که آمریکا جامعه جهانی را برای اهداف خود مجبور به همراهی و مقابله با ایران می کند.

این در حالی است که بسیاری از کشورهای غربی و از جمله آمریکا در برابر اهان عمومی جهان مدعی هستند برای راهکار دیپلماتیک و گفتگو را در برابر ایران در پیش گرفته و هنوز به آن اصرار دارند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet