هدر موبایل
1389/04/08 10:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علی بنایی:

شعار علیه لاریجانی زیبنده نظام نیست

**نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی سردادن شعارهای تند علیه دکتر لاریجانی را زیبنده ندانست.

به گزارش مهر، حجتالاسلام علی بنایی شامگاه دوشنبه در دیدار اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری با امام جمعه قم اظهار داشت: هفته گذشته عدهای در مقابل مجلس شورای اسلامی جمع شدند و علیه دکتر لاریجانی شعارهای تندی سر میدادند.

وی اضافه کرد: من نمیخواهم این حرکت را آسیبشناسی کنم که چرا و چگونه انجام شد ولی این نکته حائز اهمیت است که مجلس دارای جایگاه والایی است و حتی امام عظیم الشان، مجلس را در رأس همه امور دانستند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شخصیت دکتر لاریجانی برای همگان مشخص است، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی از دوستداران و دلسوزان انقلاب در تماسهایی که داشتند از این حرکت ابراز نگرانی کردند.

 

تاکید مراجع قم بر اتحاد حول ولی فقیه

وی قم را شهر ولایت، فقاهت و بصیرت دانست و گفت: پیامهایی که از قم منتشر می شود بازتاب ملی و حتی بین المللی دارد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دیدار اخیر نمایندگان روحانی مجلس با مراجع تقلید اظهار داشت: همه مراجع در این دیدارها به مسئله وحدت و اتحاد ملی حول محور رهبری و همدلی همه نیروهای انقلاب تاکید داشتند.

بنایی ادامه داد: هفته گذشته آیتالله مکارم شیرازی پیشنهاد داد که برای دفاع از ولایت فقیه و حمایت از ایشان جبهه واحدی تشکیل شود و همگان در این راستا بسیج شوند.

وی ادامه داد: ما از دوستداران و دلسوزان انقلاب انتظار داریم که نسبت به این امر توجه بیشتری داشته باشند.

بازتاب سخنرانی امام جمعه قم در مورد تشکیل جبهه خوارج در بین خودیها

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی موضع گیری اخیر حجتالاسلام سعیدی در نماز جمعه را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: تشکیل جبهه خوارج در بین خودیها بازتاب گستردهای در بین سیاسیون داشته و دوستان انقلاب نسبت به این بینش شما شاد شدند.

بنایی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در جمع اساتید دانشگاهها گفت: مقام معظم رهبری هم در فرمایشات خود به موارد اشاره کرده بودند و به خط اعتدال و هماهنگی و وحدت نیروهای انقلاب تاکید داشتند.

وی ادامه داد: این موارد واقعیتی است که ما در جامعه با آن مواجه هستیم و لازم است دوستانی که در مسیر انقلاب هستند به این موارد توجه داشته باشند.

بنایی با بیان اینکه قم منزلت و جایگاه ویژهای دارد، اظهار داشت: هر موضعی که در قم گرفته می شود بازتاب ملی دارد.

 

تشکیل کارگروه عفاف و حجاب در جبهه پیروان خط امام و رهبری

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود خواستار ترویج عفاف و حجاب در سطح جامعه شد و اظهار داشت: مسئله عفاف و حجاب که امروز موضعگیریهای خوبی از ناحیه دلسوزان انقلاب درباره این مهم اتخاذ میشود، از مدتها قبل در مجمع پیروان خط امام و رهبری مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این مجمع کارگروهی متشکل از نخبگان تشکیل شده و نکات خوبی برای اجرایی کردن در حوزه حجاب و عفاف اسلامی جمعآوری شده است.

بنایی با بیان اینکه طرح عفاف و حجاب از مصوبات شورایعالی انقلاب فرهنگی است که در سال 84 تصویب شده و تاکنون مورد غفلت واقع شده است، تصریح کرد: امیدواریم با همتی که از قم آغاز شده و کل کشور را فراگرفته و دوستداران انقلاب اسلامی به تکاپو افتادند، این مصوبه اجرایی شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet