KHANEH MELLAT

هدر موبایل
1389/04/08 10:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سیدرضا اکرمی:

بداخلاقی حاکم شده درکشور باید اصلاح شود

**عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی مبنی بر تمایل وی به کناره‌گیری از پست‌های سیاسی گفت که با شناختی که از هاشمی دارد وی را فردی اصولگرا، ‌تکلیف شناس و زمان‌شناس می‌داند که هیچ‌گاه نسبت به انقلاب و نظام، فاقد نظر و تشخیص نخواهد بود و معتقد است وی از پست‌های سیاسی خود کناره‌گیری نخواهد کرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدرضا اکرمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مدتی است که در کشور بداخلاقی حاکم شده ما باید این را اصلاح کنیم. این بداخلاقی در قالب حرمت‌شکنی و حریم‌شکنی در جامعه دیده می‌شود.

وی در ادامه از صداوسیما به دلیل این‌که اقدامی برای جبران مسائل مطرح شده در مناظره‌های انتخاباتی انجام نداد، انتقاد کرد.

اکرمی اضافه کرد: اگر ما می‌خواهیم این مسائل به وجود نیاید باید مراقب باشیم که حرمت‌ها شکسته نشوند و هر کس با شناخت جایگاه خود، در همان حوزه فعالیت کند.

این عضو جامعه روحانیت مبارز هم‌چنین تصریح کرد: هاشمی رفسنجانی فردی با سابقه، آبرومند و ارزشمند در انقلاب و نزد امام(ره) و رهبری است که کارنامه خوبی دارد، ایشان در سی سال پس از پیروزی انقلاب در جایگاه‌های مختلف انجام وظیفه کرده و خدماتی برای کشور داشته که باید آنها را قدر دانست و از آن سپاسگزاری کرد، گرچه او معصوم نیست و نمی‌توان گفت که خطا نکرده، اما به هرحال اگر کسی انتقادی هم دارد باید آن را در راستای اصلاح مطرح کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet