هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سروری خبر داد:

گزارش نمایندگان ستادکل و وزارت دفاع درباره خروج پادگان‌ها از شهر تهران

سرویس دیگر رسانه‌ها
**دبیر مجمع نمایندگان شهر تهران گفت که در جلسه روز گذشته مجمع، نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و شهرداری تهران گزارشی از موضوع خروج پادگان‌های شهر تهران به نمایندگان مجلس ارائه دادند.
سه‌شنبه 8 تیر 1389 ساعت 12:40

پرویز سروری نماینده مردم تهران و دبیر مجمع نمایندگان شهر تهران در گفت‌وگو با فارس با اشاره به جلسه روز گذشته مجمع نمایندگان شهر تهران، گفت: در جلسه دیروز موضوعات مختلفی از جمله وقف در شهر تهران و معضلات پیرامون آن، نحوه خروج مراکز نظامی مستقر در تهران و بافت‌های فرسوده به ویژه بافت‌های تاریخی تهران را در دستور کار داشتیم.

وی افزود: همچنین در این جلسه گزارش بازدید نمایندگان از خطوط 4و7 مترو و خط راه‌آهن عبوری از مناطق 17 و 18 به نمایندگان حاضر ارائه شد.

دبیر مجمع نمایندگان شهر تهران تصریح کرد: در موضوع خروج پادگان‌ها از تهران تاکنون جلسات مفصلی با اکثر دستگاه‌ها داشته و در آن جلسات پیگیر بودیم تا زمینه‌هایی که بتواند در این باره کمک کند، ایجاد شود.

سروری ادامه داد: این زمینه‌ها باید به گونه‌ای فراهم شود که نیروهای مسلح بتوانند از آن به عنوان یک فرصت برای بازسازی اماکن استفاده کرده و در عین حال شهرداری هم بتواند از فضای بوجود آمده در مباحث ترافیک، کاهش آلودگی و ایجاد فضای سبز بهره ببرد.

وی خاطرنشان کرد: قرار شده که کار گروهی در این زمینه ایجاد شده و موضوع را در تمامی ابعاد مورد بررسی دقیق قرار دهیم، مسئولیت این کارگروه را کوثری نماینده مردم تهران بر عهده خواهد داشت البته از ستاد کل نماینده تام‌الاختیاری به همراه نمایندگانی از وزارت دفاع و مجموعه‌های مرتبط همانند ارتش و سپاه نیز در این کارگروه حضور خواهند داشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اضافه کرد: در این جلسه نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع و شهرداری تهران نیز گزارشی از موضوع خروج پادگان‌های شهر تهران به نمایندگان ارائه دادند؛ زمینه‌های خوبی از تعامل برای حل موضوع به شکلی که مطالبات نیروهای مسلح و شهرداری تأمین شود، در این باره وجود دارد.

نماینده مردم تهران در مجلس اضافه کرد: در جلسه روز گذشته معاون پارلمانی ستاد کل، سردار حجازی معاون تحقیقات ستاد کل، معاون پارلمانی و معاون مربوطه در خصوص خروج پادگان‌های تهران از وزارت دفاع و معاون امور مناطق شهرداری حضور داشتند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000