هدر موبایل
1389/04/08 18:43:00
سرویس سیاسی
ادیانی به خانه ملت خبر داد:

سفر وزیر مسکن به قائمشهر

**نماینده قائمشهر از سفر علی نیکزاد وزیر مسکن و شهرسازی برای پیگیری میزان تحقق مصوبات استانی هیات دولت به این شهرستان خبر داد.

علی ادیانی نماینده قائمشهر در مجلس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه هدف از سفر علی نیکزاد به قائمشهر پیگیری میزان تحقق و پیشرفت مصوبات هیات دولت در سفر اول و دوم به استان مازندران و شهرستان قائمشهر است، گفت: براساس سفر اول هیات دولت به استان مازندران که در ششم دی ماه سال 85 انجام شد، وظایفی برعهده وزارت مسکن و شهرسازی گذاشته شد از جمله اینکه با کمک دولت باید سازمان عمران سواحل دریای خزر در مازندران تشکیل می شد؛ همچنین هزار واحد مسکونی استیجاری تا پایان برنامه چهارم و 2 هزار و 500 واحد مسکونی اجاره ای در استان در طی سال های 86 و 87 باید احداث می شد.

وی افزود: احداث 12هزار و 500 واحد مسکونی روستایی با قیمت ارزان و احداث 400 واحد مسکونی برای محرومین استان از دیگر مصوبات هیات دولت و تکلیف آن به وزارت مسکن شهرسازی بود.

نماینده قائمشهر خاطرنشان کرد: در سفر دوم هیات دولت به استان که در 23 آبان سال 87 انجام شد وزارت مسکن و شهرسازی مکلف شد تا بیمارستان حدود 200 تختخوابی قائمشهر را تا سال 90 احداث و تجهیز کند همچنین این وزارتخانه مکلف شد تا 30 میلیارد ریال برای بافت فرسوده استان اختصاص دهد و کارهای مربوط به راه تهران- شمال را پیگیری و انجام دهد.

ادیانی گفت: باتوجه به این مصوبات و تعیین این تکالیف برای وزارت مسکن و شهرسازی وزیر مسکن به شهرستان قائمشهر می آید تا در جریان روند پیشرفت این پروژه ها قرار گیرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet