ایام محرم 1398
1389/04/08 17:48:00
سرویس سیاسی
برای بررسی مشکلات حوزه انتخابیه‌اش انجام شد؛

جلسه نماینده فردوس و طبس با استاندارخراسان جنوبی

**نماینده فردوس و طبس درمجلس شورای اسلامی ازبرگزاری جلسه ای با استاندار خراسان جنوبی برای بررسی مشکلات منطقه عشایری «چاق مسافر» از توابع بخشداری عشق آباد دست گردان خبر داد.

 «محمد کریم عابدی» درگفت وگو با خبرنگار خانه ملت، زمان برگزاری این جلسه را روز دوشنبه اعلام کرد و گفت: منطقه عشایری «چاق مسافر» یکی از مناطق خیلی محروم کشوراست که مردم آن از داشتن ابتدایی ترین امکانات همچون حمام، سرویس بهداشتی و مسجد محروم بوده و درکپر زندگی می کنند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به جلسه ای که در شورای اداری استان در 8 فروردین ماه سال 88 برگزار شده بود، یادآورشد: دراین جلسه شورای اداری استان 133 مصوبه برای رفع مشکلات این منطقه تدوین شد.

عابدی با اشاره به سفر7 فروردین ماه امسال خود با برخی از مسئولات استانی به منطقه محروم «چاق مسافر»، تصریح کرد: در این سفر مشاهده کردیم که از 133 مصوبه سال گذشته تنها 35 درصد از آنها به مرحله اجرا درآمده است.

وی از اعلام این موضوع برای پیگیری به استاندار استان خبرداد و افزود: درسفری که 19 خردادماه امسال، انواری رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به همراه برخی دیگر از مسئولان استانی به منطقه داشت، وقتی وضع مردم را دید خیلی متاثر شد و خواستار اعزام یک تیم پزشکی از مرکز استان برای چکاب همه مردم این منطقه شد.

عابدی تصریح کرد: انواری همچنین خواستار احداث یک حمام خورشیدی شد و اعلام کرد وسیله ازدواج جوانان آن منطقه را کمیته امداد تامین خواهد کرد.

وی دلیل محروم ماندن این بخش از منطقه عشایری حوزه انتخابیه اش را وسعت زیاد شهرستان های فردوس و طبس اعلام کرد و گفت: حوزه انتخابیه اش با 58 هزار کیلومتر مربع مساحت، پنج برابر استان تازه تاسیس البرز به مرکزیت کرج است.

عابدی براین اساس خواستاراختصاص بودجه ای مناسب برای رسیدگی بیشتر به مشکلات حوزه انتخابیه اش شد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet