حلول ماه ربیع الاول
1389/04/09 00:33:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در دیدار با خالد مشعل تاکید کرد:

فشار وجدان‌های بیدار جهانی بر رژیم صهیونیستی

**رییس دفتر سیاسی حماس با رییس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری خانه ملت از دمشق، علی لاریجانی که برای شرکت در اجلاس بین المجالس اسلامی در دمشق به سر می برد، سه شنبه شب با رییس دفتر سیاسی دفتر حماس و بعضی افراد این جنبش دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار لاریجانی ضمن ابراز همدردی و همراهی مردم ایران با مردم فلسطین و به ویژه مردم غزه، اعلام کرد: امروز رژیم صهیونیستی تحت فشار افکار عمومی و وجدان های بیدار در سطح جهانی است و تنفر از این رژیم بین المللی شده است و روز به روز حقانیت و مظلومیت ملت فلسطین آشکارتر می شود و این تنها نتیجه مقاومت است و آنچه به عنوان مذاکره انجام شده بود به نفع اسرائیل بود.

وی با تاکید بر اینکه تنها راه نجات فلسطین حمایت دولت ها و ملت ها از این کشور است، گفت: دشمنی غرب با ایران به خاطر حمایت ایران از مردم فلسطین است.

خالد مشعل نیز در ادامه این دیدار ضمن تقدیر از حمایت مردم ایران از مقاومت فلسطین بیان داشت: امروز اسرائیل دچار مشکلات شدیدی است و برعکس ملت فلسطین رو به پیشرفت است اگرچه تحت فشار و محاصره است.

وی ادامه داد: موفقیت های امروز ملت فلسطین نشان داد که راه نجات تنها ادامه مقاومت است، خوشبختانه مردم غزه با روحیه قوی تحت محاصره زندگی می کنند.

خالد مشعل تصریح کرد: انتظار مردم فلسطین از جامعه جهانی این است که فشار به اسرائیل و آمریکا برای پایان محاصره است.

وی با اشاره به حمله صهیونیست ها به کاروان آزادی مردم غزه، تاکید کرد: این موضوع عاملی در تقویت روحیه مقاومت و بیداری مردم منطقه و جهان است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet