خبرگزاری خانه ملت

ایام محرم 1398
1389/04/09 07:59:00
سرویس سیاسی
لاریجانی در دیدار دبیرکل جنبش اسلامی تصریح کرد:

رفع محاصره غزه، آزمون امروز مدعیان حقوق بشر

**رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش برای رفع محاصره غزه بزرگترین خدمتی است که امروز می توان به مردم فلسطین کرد، متذکر شد: همه کسانی که مدعی حقوق بشر هستند، اکنون با امتحان مهمی روبرو هستند.

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت به سوریه، "رمضان عبدالله شلح" دبیرکل جنبش اسلامی فلسطین شامگاه روز سه شنبه با "علی لاریجانی" در دمشق دیدار و گفت و گو کرد.

"علی لاریجانی" در این دیدار با اشاره به حمله رژیم صهیونیستی به کاروان های کمک رسان به غزه اظهار داشت: این حادثه پرده از چهره زشت رژیم صهیونیستی برداشت و اکثر مردم دنیا فهمیدند که ملت فلسطین گرفتار چه موجودات خطرناکی هستند.

وی افزود: تلاش برای رفع محاصره غزه بزرگترین خدمتی است که امروز می توان به مردم فلسطین کرد و این یک اقدام انسانی است و همه کسانی که مدعی حقوق بشر هستند، اکنون با امتحان مهمی روبرو هستند که آیا واقعا در ادعای خود صادق هستند یا خیر.

"رمضان عبدالله شلح" دبیرکل جنبش اسلامی فلسطین نیز در این دیدار ضمن ارائه تحلیل از شرایط کنونی مردم فلسطین تصریح کرد: مردم فلسطین پس از سالها مرارت راه خود را که مقاومت است یافته اند و طبعا آن را رها نخواهند کرد.

وی تاکید کرد: امروز رژیم صهیونیستی از همیشه ناتوان تر است و تلاش روسای این رژیم برای بهبود چهره سیاهش ناکام مانده است.

رمضان عبدالله شلح در پایان از ملت ایران به خاطر این که همواره در کنار مردم فلسطین بوده اند تقدیر و تشکر کرد.

همچنین "عبدالله جبرئیل" دبیرکل جنبش خلق برای آزادی فلسطین شب گذشته با رئیس مجلس شورای اسلامی نیز دیدار و گفتگو کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet