هدر موبایل
1389/04/09 10:01:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عضو کمیسیون امنیت ملی:

دلیلی برای منفعلانه عمل کردن ایران در برابر غرب وجود ندارد

**نماینده کرمان معتقد است: دلیلی وجود ندارد که ایران در برابر کشورهای غربی، در موضوع هسته‌یی، منفعلانه عمل کند، چرا که تمام فعالیت‌های هسته‌ای طبق مقررات بین‌المللی بوده است.

غلامرضا کرمی، ‌عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اعلام شروط مذاکره با غرب از جانب رییس‌جمهور در موضوع هسته‌یی اظهار داشت: هیچ دلیلی ندارد که ما نسبت به غربی‌ها منفعلانه عمل کنیم، چرا که موضوعات هسته‌یی کشور را براساس قوانین بین‌المللی و آژانس دنبال کرده‌ایم و همواره بازرسان آژانس بر عملکرد ما نظارت داشته‌اند و عموم کشورهای غیرمتعهد از موضع ایران حمایت کرده‌اند.

نماینده کرمان و راور ادامه داد: غربی‌ها نمی‌توانند از یک طرف ما را تحریم کنند و از طرف دیگر بگویند آماده مذاکره هستیم، لذا این اقدام ایران در شفاف کردن موضع غربی‌ها موثر است.

کرمی در ادامه سلاح اتمی رژیم صهیونیستی را مورد بحث قرار داد و با تاکید بر روشن شدن وضعیت این رژیم گفت: در دنیایی که ما را به دلیل فعالیت‌های صلح‌آمیز هسته‌یی محکوم می‌کنند، رژیم صهیونیستی دارای کلاهک‌های هسته‌یی متعدد است، لذا باید وضعیت سلاح‌های این رژیم نیز روشن شود.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet