خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت علی (ع) و شبهای قدر
1389/04/09 11:05:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
احمدی‌بیغش:

دشمن با به وجود آمدن اختلاف بین مسئولان می‌تواند بر کشور احاطه کند

**یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه زمانی دشمن می‌تواند بر کشوری احاطه کند که مسئولان دچار اختلاف شده و متفرق شوند، در عین حال گفت که کشور زمانی می‌تواند قله‌های پیشرفت را طی کند که سران نظام وحدت خودشان را حفظ کنند.

محمود احمدی‌بیغش نماینده مردم شازند و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی که در باره بیانات اخیر رهبر انقلاب در دیدار با اساتید بسیجی که در آن دیدار بر لزوم وحدت و پرهیز از اختلاف تأکید کردند، با فارس گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: زمانی که رهبر انقلاب بر لزوم وحدت در جامعه تأکید می‌کنند، به این معنا نیست که در کشور وحدت وجود ندارد.

وی افزود: رهبر فرزانه انقلاب بر اساس جایگاهی که دارند، به وظیفه خود در تذکر به مسئولان را انجام می‌دهند تا وحدت خودشان را حفظ کنند و دچار تفرقه نشوند و از هر گونه اختلاف دوری کنند.

اینطور که احمدی‌بیغش گفته زمانی دشمن می‌تواند بر کشوری احاطه کند که مسئولان دچار اختلاف شده و متفرق شوند.

وی با تأکید بر اینکه فتنه‌گران منفور جامعه و نظام هستند و منظور از وحدت در کلام رهبری وحدت با سران فتنه نیست، متذکر شد: کشور زمانی می‌تواند قله‌های پیشرفت را طی کند که سران نظام وحدت خودشان را حفظ کنند و رهبر معظم انقلاب هم همواره بر اساس وظیفه‌ای که دارند، تذکر می‌دهند که معنای آن عدم وجود وحدت در کشور نیست.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در عین حال به بخش دیگری از سخنان مقام معظم رهبری در این دیدار در باره موضع‌گیری شفاف خواص اشاره و تصریح کرد: موضع‌گیری شفاف مسئولان نظام در قبال مسائل مختلف جامعه یک اصل اساسی است که ما هم به تبعیت از رهبر انقلاب به آن اعتقاد داریم.

وی همچنین گفت: ما معتقدیم که با گذشت بیش از یکسال از فتنه بزرگی که پس از انتخابات دهم ریاست‌جمهوری در کشور به وجود آمد، باید افرادی مانند آقای هاشمی‌رفسنجانی مواضع خودشان را مشخص کنند و همچنین مجمع روحانیون نیز که بسیاری از آنها در برابر فتنه پس از انتخابات که یا سکوت کردند یا با آنها همراهی، مواضع خودشان را روشن و هر چه سریعتر مطرح کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet